Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gáz, ha van pasim, de tetszeni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz, ha van pasim, de tetszeni akarok más fiúknak is?

Figyelt kérdés

Csak jól esik ha bókolnak, ezért pl. sokszor kikérem osztálytársaim véleményét hogy szerintük melyik ruha áll jobban, vagy hogyan hordjam a hajam. Nem csalnám meg a barátomat senkivel, de egyszerűen jól esik ha tetszek másnak is. De ez most nem csak fiúkra vonatkozik, ha pl. egy csaj mondja hogy jól nézek ki az sokkal nagyobb elismerés.

20/L


2015. márc. 9. 20:56
 1/9 anonim ***** válasza:
67%

Nem gáz! Az a dolgotok, hogy csinosak, ápoltak és kívánatosak legyetek! Csak mindezt ne kihívóan tegyétek!

Erre figyelnek fel a pasik és kezdenek udvarolni. Így működik a párválasztás.

Ha van már pasid, akkor sem kell csadorban járni. Igenis hagy legyenek irigyek a pasik a te pasidra, hogy micsoda jó "csaja" van! :)

2015. márc. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
53%

"Az a dolgotok, hogy csinosak, ápoltak és kívánatosak legyetek!"


Mi az, hogy az a dolgunk? Ilyenkor úgy orrbavágnám aki ilyet ír.

2015. márc. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ez egy természetes dolog.

Nekem is van párom, imádom szeretem, de természetesen jól esik ha mások szerint is csinos vagyok vagy akármi.

Minden nő ilyen, a férfiak is ilyenek. Szeretnek imponálni a másiknak, ez a nemiséghez tartozik.

Mindenkinek kell az elismerés.

Jól akarsz kinézni, de a párodnak a legjobban.

2015. márc. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
3# vagyok, még annyit hogy én is kikérem a fiú barátaim véleményét egykét dologról, mert a párommal egy-két dolog más. Lehet nem lesz őszinte egy ruhával kapcsolatban és annyit mond, hogy jól áll, míg a fiú barátom őszintén megmondja hogy hájas fóka vagyok benne pingvin beütéssel.
2015. márc. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
amíg ezt nem kihívóan csinálod és nem flörtölsz más fiúkkal csak mert az is jól esik, nincs ezzel baj
2015. márc. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Kedves 2-es!


Igen, az a dolgotok, ha párt akartok találni magatoknak!

Én úgy gondolom a nő felhívja magára a figyelmet azzal, hogy csinos, ápolt, kívánatos, stb. a pasi pedig igyekszik elhódítani a kedves szívét! Nem fordítva, nam a lányok udvarolnak a félmesztelen fotós kocsikulcsot lobogtató gyúrós kopasz fióknak, hanem szépen várják a herceget a fehér lovon, aki legyőzi a sárkányt és a lábai elé omlik!

Ha sikerül akkor nem hal ki az emberiség, ha orrbavágod aki közeledni kíván akkor meg előbb utóbb kihal!

2015. márc. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
nem gáz :)
2015. márc. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem gáz.
2015. márc. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Kérdező: Nem gáz. És igazad van: egy nő dícsérete sokkal nagyobb elismerés, hiszen legtöbbször irigyek (vagyunk egymásra).


2. Igen, ez IS a dolgunk. Meg sok minden más is lenne, csak a nagy emancipációban ezeket szeretnénk elfelejteni. Nem vagyok az ellen, hogy egy nő karriert csináljon, én is építgetem az enyémet, azonban a hagyományos szerepeket is meg kellene hagyni, mert nem véletlenül alakultak ki, hanem a testi és lelki felépítésbeli különbségekből. Ilyen szerep az, hogy mi legyünk a szépek (persze a férfi se legyen elhanyagolt) és nekünk udvaroljanak.

Szörnyű amikor látom a buszon a párokat. A csaj rángatja maga után a fiúját, parancsokat osztogat neki és bár 10 cm-el kisebb ő nyomja a lépcső feletti leszállásjelzőt.. gondolom a barátnőnek meg panaszkodik, hogy pasija béna.. elkeserítő.

2015. márc. 9. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!