Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Betegesen akarok tetszeni a...

Betegesen akarok tetszeni a fiúknak, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Kamasz koromban kezdődött.

Amikor 12 évesen láttam, hogy a barátnőim, sőt mindenki tetszik a fiúknak, pasiznak, engem viszont észre se vett sose aki nekem tetszett, kezdtem letörni.

Azután az akkori legjobb barátnőm közölte, hogy bocsi, de szerinte nem vagyok szép(csak úgy magától).

Egy lány az osztályban folyton piszkált, hogy tisztára száraz a hajam, csináljak vele valamit, szedjem ki a szemöldököm, stb.

Átkerültem gimibe, és sokan felfigyeltek rám, akik viszont nekem tetszettek sose, ráadásul a barátnőimen azt éreztem, hogy nem tartanak szépnek.

Lett egy barátom, akit NAGYON szeretek, viszont állandóan megakarok neki felelni, sőt, ami a legrosszabb, hogy a többi pasinak is. Akárhova megyek, azt akarom, hogy engem nézzenek. Még flörtöt se, csak, hogy tudjam, hogy szép vagyok. A barátomnak azt hittem én vagyok a legszebb, de fél éve megtetszett neki egy másik csaj(aki nálam 1000x szebb). Azóta hiába beszéltük meg a dolgot, betegesen hasonlítgatom magam a csajhoz.

Szeretnék lelkileg normális lenni, ezért kérem a tanácsotokat.

Mit tegyek, hogy ne akarjak a pasiknak és még a barátomnak se megfelelni, csak magamnak?

Olyan gáz, ha Apuékkal megyünk kirándulni, és mindig a pasikat keresi a tekintetem, de nem azért, hogy szemezzek velük, hanem, hogy tudjam, hogy néznek.

Azt se akarom, hogy közeledjenek(egyszer volt rá példa), csak azt, hogy szépnek érezzem magam.

A barátom nem sűrűn szokta mondani, megkérni meg nem akarom rá, nekem az olyan erőltetett.


2014. nov. 27. 18:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ez valamilyen szinten normális, viszont ez a túlzott megfelelési kényszer a gyerekkori "traumáidból" adódott (hogy "nem vagy szép", és a másik csaj piszkálódásaiból). Gyerekek voltak még, persze, hogy folyton leoltottak a kinézeted miatt.
2014. nov. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Ne akarj kényszeresen megfelelni másoknak vagy magadnak... Biztos neked is vannak mondjuk olyan ruhák, amiket ha felveszel csinosnak érzed magad! Próbálj mindig úgy öltözködni, h csinosnak érezd magad (Ez alatt nem azt értem, h folyton magassarkú meg kényelmetlen ruhák!) Sportcipő, egy csini farmer, egy póló és valami jó kis pulcsi... És ha belenézel a tükörbe azt érezd, h boldog vagy, kényelmes a ruci és még te is tetszel magadnak.(Vallom, h sportcipőben is lehet ,,elegánsan", csinosan öltözni, nem féltétel a 15centis sarok :) ) Ettől magabiztosabb leszel! És ne azzal foglalkozz, h mikor néz már meg egy pasi! Ha felhagysz ezzel a folyamatos ,,keresgélem, h ki néz már meg végre" gondolkodásoddal meglásd, h egyszer csak azt veszed észre, h érdeklődnek irántad a pasik! :D

Valószínűleg annyira feszengsz, h ezt veszik észre rajtad, de ha magabiztosan, emelt fejjel lépsz ki az utcára, rögtön másabb lesz rólad a kép!

Azt meg amit az ált. suliban mondott az a kiscsaj felejtsd el! Nagyon gyerekek voltatok még, és tudjuk, h ilyen idős korban milyenek a gyerekek!


Sok sikert! ;)

2014. nov. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
hát ez durva, pont ilyen vagoyk én is csak fiúan és persze a lányokkal! engemi s fikáztak, meg még most is rondának neveznek sajnos. neked legalább lett barátod, velem nem akar járni olyan csaj, akihez tudnék vonzódni
2014. nov. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!