Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek bűn, ha a páromnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek bűn, ha a páromnak nem engedem megnézni a Facebook üzeneteim?

Figyelt kérdés
Még friss a kapcsolat, elkérte a telefonom, hogy had nézze meg. Én persze odaadtam neki, de amikor a Messengerbe akart lépni, kikaptam a kezéből a telefont. Nincs titkolni valóm, de ezt személyesnek érzem, nem tehetek róla és beindult a védekező mechanizmus.

2015. márc. 9. 20:59
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
Na igen, néha úgy érzem, hogy a Facebook csak púp a hátamra...
2015. márc. 9. 21:09
 12/29 anonim ***** válasza:
49%
Semmi köze a magánéleted rajta kívüli részéhez! Nagyon helyesen tetted h kikaptad a kezéből. Ha nem tanul belőle, azonnal szabadulj meg tőle, mert egy gyermeteg lélek aki uralni akarja majd az életed minden percét, és a gyanakvásával, nyomozásával, keresztkérdéseivel pokollá teszi mindkettőtök életét.
2015. márc. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 Költőnő? ***** válasza:
3 hét után még ne akarjon már a privát dolgaidban turkálni.
2015. márc. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Valahol érzem, hogy igazam volt, de emiatt nem szeretném elveszteni. Búcsúzáskor adott a számra egy puszit, de éreztem, hogy mérges.
2015. márc. 9. 21:14
 15/29 anonim ***** válasza:

3 hét után még tényleg korai. Főleg ha rá sem kérdez, csak csinálja.

Nekünk 3 év után van egymás fiókjába bejárásunk a párommal.

2015. márc. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:
Egy idő után meg merem kockáztatni, hogy a jelszavam is megadnám neki...de 3 hét után erre még allergiás vagyok.
2015. márc. 9. 21:18
 17/29 MolotovPunk ***** válasza:
47%

Jelszót megadni,na az még 2 év után is cink lenne.Utána meg ne adj isten szétmentek és még jobban tud majd turkálni a privát életedben.Ne legyél balf_sz.

Ilyen dolgokat sohase adj meg senkinek.

Bár én ezért sem használok fosbukot.Teljesen felesleges.

2015. márc. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:
Csak arra akartam rávilágítani, hogy akkor már jobban bíznánk egymásban.
2015. márc. 9. 21:27
 19/29 anonim ***** válasza:
Ha lenne barátnőm, nem nézhetné meg a privát dolgaimat, facebook, youtube és hasonlók. Miért is akarná olvasgatni az üzeneteimet?
2015. márc. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy úgy érzi nem Ő az egyetlen az életemben, persze erről szó sincs. Csak ez olyan, mintha nem bízna bennem...
2015. márc. 9. 21:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!