Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az önbizalmam akarja elvenni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az önbizalmam akarja elvenni, vagy nekem van túl sok?

Figyelt kérdés
A minap azt mondta a párom, hogy ne fényezzem magam, mert az egy nőnél visszataszító. A következőre gondolt: mikor állok a tükör előtt, van, hogy megjegyzem, hogy tetszem magamnak, szép az alakom ilyesmik. Én nem vagyok magamutogató, nem kelletem magam, lesem, hogy bámulnak-e a férfiak. Úgy gondolom, hogy egy egészséges mértékű önbizalmam van, nem hajtogatom, hogy jaj fogyóznom kell, jaj narancsbőr, jaj ez meg az.. Ahogy divat lett a saját testünk nem elfogadása. Tehát azért jegyzi meg nekem, hogy vegyek vissza, hogy hallgassak már magamról, vagy mert egy nőnek nem szabad így beszélnie ?

2015. márc. 9. 21:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
31%
ez a tükör előtti dolog tényleg beteges. Anélkül is elfogadhatod magad.
2015. márc. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ez egyáltalán nem önmagad fényezése.
2015. márc. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
100%

dicserd meg magad nyugodtan!

vegulis sajat magad miatt lettel olyan amilyen :)

o pl . nem szokta azt mondani 1 havi kondi utan h :hmm... milyen jol nezek ki?

mond meg a parodnak h halgasson el :)

2015. márc. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Amúgy elég gáz, hogy zavarja, hogy tetszel magadnak, neki nincsenek véletlenül problémái magával? Ő szokott neked bókolni, megjegyezni, hogy jól nézel ki?
2015. márc. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Az amit te csinálsz az tökéletes. Ne hallgass a párodra akármennyire is szereted. Kérdezd meg tőle, hogy hogyan tetszel neki jobban, úgy, hogy állandóan nyafogsz, bő ruhákat veszel, hogy takargasd magad, görnyedsz, pedig jó alakod van? Vagy úgy, hogy tudod, hogy jó alakod van és ha végigmész az utcán ki tudod húzni magad és büszke vagy arra amid van.
2015. márc. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Interferencia ***** válasza:
Ha tényleg csak ennyiről van szó, akkor az előbbi.
2015. márc. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nem hogy örulne, hogy nem nyafogsz mellette, hogy ilyen kover vagy meg ilyenek.


Nem tudom mi baja lehet...

2015. márc. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Szerintem az önbizalmadat akarja elvenni.

Teljesen rendben van, hogy ha tetszel magadnak akkor megdícséred magad. Persze, ha órákig ezt teszed akkor az nincs rendben.

Az a kérdés, hogy neki ez miért nem tetszik. Örülnie kellene, hogy csinos, magabiztos nője van, aki nem nyafog. Talán ilyenkor elbizonytalanodik, hogy "túl jó" vagy mellé. Ez viszont azt jelenti, hogy neki kevés az önbizalma. Ha a saját dícséreted után őt is -persze csak ha teljes szívből meg tudod tenni- megdícséred akkor egy idő után valószínűleg nem fogja annyira zavarni az önbizalmad :)

2015. márc. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Szeretem őt, és tiszta szívemből dicsérem őt. Nincs gondunk, ez az egyetlen, ami konfliktust szült köztünk.
2015. márc. 9. 23:03
 10/12 A kérdező kommentje:
Kiderült a megjegyzéseinek az oka... Tegnap elvesztette a munkáját, én pedig ma kaptam újat....
2015. márc. 10. 22:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!