Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túl lehet az első szerelmen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl lehet az első szerelmen valahogy lépni?

Figyelt kérdés
Röviden összefoglalnám:5 éve interneten megismerkedtem egy lánnyal 87 km-re laktunk egymástól akkor voltam 18 éves.3 hónapig beszélgettünk telefonon neten stb... a 3. hónap után találkozdunk és szinte azonnal egymásba is szerettünk.9 hónapig jártunk hetente 3 szor találkoztunk mikor minden előzmény és indok nélkül szakítottunk tehát a mai napig nem tudom hogy miért.Ez engem nagyon összetört 2 évig (gyászoltam) a kapcsolatunkat.Viszont 2 éve ismertem meg a mostani páromat akivel most is eggyüt vagyok és nagyon szeretem meg minden de valahol legbelül érzem hogy valamilyen szinten még kötődök az első szerelmemhez és néha vele álmodok.Mit tegyek hogy végleg elfelejtsem?
2015. márc. 10. 03:17
 1/10 anonim ***** válasza:

Igen.

Bár én amondó vagyok, ameddig az ember nem lép túl egy kapcsolaton, nem érdemes egy újba belevágni. Máskülönben ez lesz.

2015. márc. 10. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Kénytelen az ember, gondolj arra, h palacsintasütésnél is az első milyen szokott lenni, bár én megtudom csinálni azt is jóra, de az már csak én vagyok. :) Hasonló szituációban lévő személy, ha ez megnyugtat.
2015. márc. 10. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Te megd.gtad a palncsintát?
2015. márc. 10. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
te még nem dugtál palacsintát?? ásd el magad, nagyon gáz vagy
2015. márc. 10. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Igen, de sosem fogod elfelejteni. Ha igazán szeretted. Ha igazán szeretted, akkor vissza is tudnál menni hozzá, de csak ha ő is így érzett. Ezért ne törd magad, jó ez így most. Még sokszor szerelmes lehetsz, de az elsőt nem fogod elfelejteni. 57/F
2015. márc. 10. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 PearlDiver ***** válasza:
A trükk az, hogy nem kell elfelejteni. Nézd onnan, hogy mennyi mindent kaptál tőle, milyen sokat tanultál abból a kapcsolatból. Légy neki hálás, hogy az életed része volt. Aztán fogd fel, hogy a múlt az elmúlt, a jelen meg az, ami most van és most kell élni. Ennek ő már nem része, ennyi.
2015. márc. 10. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A lány hány éves volt? Szex volt köztetek? Könnyebb lesz a szakítás, ha kiderítjük a valós vagy lehetséges okokat.
2015. márc. 10. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy nem zárta le tisztességesen a kapcsolatot. Nem mondta meg, mi volt a gond, így te tudat alatt továbbra is emiatt foglalkozol a dologgal. Így sokkal nehezebb túllépni. Végleg nem fogod tudni elfelejteni, de szerintem ne is akard, mert így megint csak foglalkozol vele. Próbálj minél kevesebbet gondolni rá és minél kevesebb érzelmet vigyél bele. Ami volt elmúlt, nem ő volt az igazi, ez az élet rendje, tovább kell lépni.
2015. márc. 10. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és igen volt köztünk szex és eggyidősek vagyunk.
2015. márc. 10. 23:15
 10/10 anonim ***** válasza:
Nagyítsd fel a hibáit és úgy gondolj rá, hogy ezzel csúnyának, értéktelennek lásd. Legyen vastag a lába, nagy az orra és elálló a füle. Az intimebb dolgoknál hasonlót ki tudsz találni. Ezzel menni fog. Lehet, hogy egyszerűen nem vagytok összeillők, minden különösebb indok nélkül kifáradt a kapcsolat. 18 évesnek biztos nem te voltál neki az első.
2015. márc. 11. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!