Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenkinel volt egy regi nyar, ( ha esetenkent nem is vegzodott jol)?

Figyelt kérdés
2015. márc. 10. 11:32
 1/9 anonim ***** válasza:
évente 1 db
2015. márc. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem ilyen ertelmezesben.
2015. márc. 10. 11:36
 3/9 anonim ***** válasza:
Akkor milyenben? :o
2015. márc. 10. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem volt, csodaszép emlék!!!!!
2015. márc. 10. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen, 2011 nyara, csodálatos volt!
2015. márc. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

volt, 2013-ban A nyár :D

De érdekes amúgy, nekem eddig kb 7 éve már mindíg úgy van, hogy az egyik nyaram zseniális, a következő pedig borzalmas, valahogy beüt a krach...

De ha a tendencia folytatódik, akkor az idei is egy szuper nyár lesz :D

2015. márc. 10. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Igen volt.

Nagy szerelem vége lett nem akarom leirni mert nagyon fáj.

Sose fogom elfelejteni őt. Még mindig szeretem és szeretni is fogom. Örökké belém égett az a dolog.

A vonatok, Székesfehérvár a veszekedések az arca az illata az édes íze..... Minden. Próbálom temetni magamban hogy ne emlékezzek rá, de nem megy, hiányzik jobban és jobban erősebben, néha úgy érzem.... Belehalok.

Fáj, szeretem olelnem és cokomnam az együtt töltött percek a séták minden atomi szinten él bennem. Próbálom temetni de nem megy. És nem is fog nem is akarom, hisz ez maradt nekem belőle, csak az emléke az illata a szájának az édes íze...... :-(

Tehát igen volt egy ilyen nyaram.... Egy gyilkos nyár amikor helyre hozhattam volna az életemet, ehelyett tönkre tettem az enyémet is és az övét is.

Szeretlek..... Örökké szeretni foglak..... Te gyönyörű nyári lány:-) :-* <3

2015. márc. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Regenybe illo !
2015. márc. 10. 13:49
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem is 2013 volt A nyár :D
2015. márc. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!