Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem értékel egy lány már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értékel egy lány már semmit. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
bókokat, ajándékokat, odafigyelést, kedvességet, néha huncutságot, néha vadságot, szenvedélyt... nem értékeli, semmit sem, 'nyomasztja', és nem tudom, miért...
2010. febr. 15. 11:39
 1/9 anonim ***** válasza:

talán már van vkije, akitől mindezt megkapja, nem?

jól ismered egyébként?

2010. febr. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
elég jól ismerem. van egy gyerek, barátja, de ő szerintem, és tudtommal közel sem ad annyit, mint én. az ő kapcsolatuk olyan 'langyi'.
2010. febr. 15. 11:51
 3/9 anonim ***** válasza:
egyszerűen nem kellesz neki, nem vagy a zsánere. ez a csúf igazság.
2010. febr. 15. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
akkor miért rajongott értem??? mert senki, vagy max nagyon kevesen rajongtak így...
2010. febr. 15. 12:15
 5/9 anonim ***** válasza:

bocs, de sztem kívülről nem lehet megállapítani, h egy kapcsolat "langyi"-e vagy sem.

valószínűleg azért nyomasztja a közeledésed, mert szereti a barátját és nem tud veled mit kezdeni.

2010. febr. 15. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Lehet ez már túl sok nekei, néha a kevesebb több.Túl nyomulósnak tart és ezért nem akar már.Vagy megtetszett neki valaki és emiatt már nem rád koncentrál.
2010. febr. 15. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem érdekled. Egyszerűen ennyi, nincs további magyarázat.


"akkor miért rajongott értem??? mert senki, vagy max nagyon kevesen rajongtak így..."


Egyszer minden elmúlik.

2010. febr. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nekem hiába jön be a pasi,hasonló dolgokkal ki tud kergetni a világból...nagyon kiábrándulok ilyenkor
2010. febr. 15. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Te szexre kellesz neki, a férje meg a biztonságot adja.
2010. febr. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!