Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pasik! Számotokra ki a vonzóbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Számotokra ki a vonzóbb/ kivel jönnétek inkább össze? Egy nálatok fiatalabb vagy egy nálatok idősebb nővel?

Figyelt kérdés
Kort is írjatok!

2015. márc. 10. 18:03
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Leginkább egy velem egykorúval, de ha választani kell, akkor inkább a fiatalabb.
2015. márc. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Idősebbel, vonzóbbak, jobban tudnak értékelni
2015. márc. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
91%

nekem legjobban a kettő egyszerre jön be, mondjuk egy szexi anyuka a szexi lányával egyszerre, az tökéletes.

29/F

2015. márc. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
#13: pacsit!
2015. márc. 10. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

fiatalabb, minimum 20 felett legyen

30/f

2015. márc. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:

Én csak fiatalabbakkal tudom elképzelni, de ennek előzménye van, mégpedig az, hgoy testvéremék nálam csupa jóval idősebbek, és utánam meg nincs senki, akivel együtt nőhettem volna fel, , és anyám okán aki szintén nán, hogy sokkal idősebb mint én és feledékenysége okán is nagyon nehéz eset, szóval nekem fiatalabbak kellenek, minél fiatalabb, és szoktam is látni társkeresőkön akik felvállalják, a nagy korkülönbséget, ott nyilván hasonló eset van, csak éppen talán fordítva, mint esetemben.

Szhóval én harmincas éveiben levő lányt keresek, pestit, az idő nagyon elment, de a sezrelem sajnos még nem jött heléybe, de legalábbis nem maradt meg tartósan nálam. Lehet, valamit nagyon rosszul csinálok, de hát a szrelem kigyógyíthat belőle.

Akiknek hiányzik az apjuk vagy anyjuk, mert úgy nőttek fel, szülő nélkül, ott könnyen előfordulhat, hogy elfogadják a nagy korkülönbséget, vagy akiknek egyik vagy másik nem olyan, akivel jól meglennének, ott is előfordulhat, hogy nagy korkülönbség nem akadály.

2015. márc. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Idősebbel, vonzóbbak és normálisabbak 29/F
2015. márc. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
48%
Férfi vagy nő vagy kérdező?
2015. márc. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Fiatalabbal, de nálam max egy évvel idősebb is belefér még. 24/F
2015. márc. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm ezt a rengeteg választ :)

#18 nő vagyok

2015. márc. 10. 21:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!