Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, fiúk! Van itt olyan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, fiúk! Van itt olyan, aki két barátot/barátnőt tart (ott) egyszerre?

Figyelt kérdés
Tudom, szemét, szánalmas dolog, de engem érdekelne. Mióta tart? Hogyan tudod megoldani? Várom történeteiteket! :)
2010. febr. 15. 12:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Egyszer egy hónapig. Én betegedtem bele:D De szerencsére az egyik még nindig megvan és nem is kell több.
2010. febr. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
jaj egyszer sajnos de nagyon megbántam de amugy még csok se volt köztünk mert a fiu nem tudott!és még mindig együtt vagyok a másikkal 3éve
2010. febr. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

igen én. kb 3-4 hónapig tartott. de azt azért nemmondanám h egyszerre volt mind a 2.- a másikkal csak ismerkedtünk. 3-4 hónapig. ritkán találkoztunk. a vége fele már gyakrabban, aztán szakítottam a régivel, és az új lett a barátom.

szexualitásra nem került sor az újjal míg nemszakítottam a rágivel.

24L

2010. febr. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

össze vissza rohangáltam ,meg lehet zavarodni benne

de amúgy ha nehezen is de fenntartható dolog

2010. febr. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
1-szer 1 hónapig,emrt már nem voltam szerelmes a másikban és mielött szakítottunk ismertem meg valakit akibe beleszerettem, azért tartott 1 hónaoi így mert tudtam, hogyan adjam be a szakítást,mert a fiú nálunk lakott és nem akartam bunkónak tűnni és megbántani.
2010. febr. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
En fokoznám: nekem 3 lány volt egyszerre. Előre bocsájtom, hogy soha nem voltam a lányok kedvence. Nem voltam tipikusan menő srác. Akkor úgy jött össze, nem bírtam sokáig én sem - keményen kellett falazni, hazudni és ez nekem soha nem ment. Az igazsághoz hozzátartozik , hogy a 3 lány 2 külön településen lakott. Kettő tudott egymásról de a harmadikról egyik sem. Kb. 3 hónapig bírtam utána kettővel szakítottam és egy megmaradt akivel 9 évig jártam. Azóta annak is vége. Röviden ennyi.
2010. febr. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
szemét köcsög!:D
2010. febr. 17. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

ejha :D

nekem három volt egyszerre.

kettő közölük egy iskolába járt, és egyszer a büfénél álltak sorban, és az egyik mondta a barátnőjének, h már x hónapja velem van... erre a másik mondta h ő is :D

féltem a revengetől, de az egyik egész jól reugálta le, a másik meg örökké utálni fog valszeg :]

harmadiknak meg szintén volt vki más rajtam kívül, tehát őt nem érdekelte a dolog.

2010. febr. 17. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nekem egyszer volt, de gyakorlatilag még egyikkel sem voltam együtt, mindkettejükkel csak az ismerkedési fázisban voltam. Nyilván úgy éreztem, hogy húú, én már valaki vagyok... De többet soha nem csinálom, leckének elég volt. Most ha 1 valaki mindent megad, jól megértitek egymást, jó az ágyban stbstb, akkor minek még egy? Ha meg nem jó, akkor szakítani kell vele és keresni mást, nem kipótolni egy másik csajjal még? Sajnos már hosszú idő óta nem találtam senkit, aki ilyen lenne.:( De még így sem jut eszembe, hogy akkor tartsak kettőt, inkább egy barátnőm sincs már augusztus vége óta. Viszont reménykedem, hogy hamarosan akad valaki, mert már nagyon hiányzik egy angyalka, aki nekem mindent megad, és én is megadhatok neki mindent.

K.A. 17/F

2010. febr. 18. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Volt ilyen. Főiskolára jártam így könnyű volt. Aztán csak a fősulis kapcsolat maradt meg. Nem szégyelltem magam a csajoknak megadtam mindent amit egy kapcsolat kíván. Jó volt. Nagyokat szexeltem mind a kettőjükkel. Szóval jó volt.
2010. febr. 18. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!