Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem nagyon bizok barátnömbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem nagyon bizok barátnömbe mer beszelgetet az exevel meg (találkozot vele ) mit csináljak? Vagy csak tulkomplikálom az egészet? .

Figyelt kérdés

#KM33
2015. márc. 10. 20:26
 1/7 SweetLady ***** válasza:

Egy helyen tanulnak v dolgoznak ?

Vagy szerveznek találkákat ketten v többen? Ezek fontos tényezők

2015. márc. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Barátnöm meg suliba jár de az exe már dolgozik..mikor ö mondta hogy találkozot vele be sértödtem meg veszekedtem ez miatt vele mit kell az exevel találkozgatni-a énse beszélek egyik exemel se de azt igérte többet nem beszél vele de még most se tudok meg bizni valahogy....
2015. márc. 10. 20:33
 3/7 SweetLady ***** válasza:

Hm és beültek egy teára ? Vagy csak összefutottak beszéltek pár sort?Meddig voltak meg?

Sajnálom hasra ütésre nem tudok választ adni elnézést kedves

2015. márc. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
hát elöször mikor sétaáltam a barátnömel és jött a gyerek velünmk szembe es mosolygot rá meg köszöntek és akkor kérdezem töle hogy kivolt ez azt mondta mindig hogy mindegy engem meg nem hagyot a téma és meg tudtam hogy az exe...amugy else mondta volna amugy kb 1-1és fél orát beszélgetet mer akkor ment csak busz haza a barátnömnek
2015. márc. 10. 20:38
 5/7 SweetLady ***** válasza:

nyugodj meg nekem is volt ilyen esetem

és megtanultam h nem szabad addig kérdezni adolgokat míg nekünk nem fáj...néha fel is fújo ma dolgokat ismerem magamat

A beszélgetésért ne haragudj örülj h elmondja h beszélgetett vele ...

Beszélgetésen nem éri meg összeveszni én ezt a saját hibámból tanultam meg

De nem beszélek rád semmit mindenki más

2015. márc. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ez nagyon bonyolult mer akirol most szo volt ez regebbi exe aztan volt neki még egy vagyis lett volna mer mar kezdtek ösze hangolodni elég jol csak mikor már ösze jöttek volna a gyerekel akkor egy másik srácal csokolozott es el baszta a srácot és sokszor emlegeti ezt a másik gyereket is nem értem mit csináljak mer csak idegesitem magam de nagyon szeretem a lányt meg ö is azt mondja hogy szeret engem
2015. márc. 10. 20:48
 7/7 SweetLady ***** válasza:

hjaj én is voltam ilyen pampogós ...

Ezt is megtanultam....exekről nem beszélünk...

Próbáld neki normálisan nem üvöltve nem összeveszve elmondani hogy neked fáj az hogy folyton az exekről van szó, ne a múltban élj...ha hibáztál és megtudtad mit hibáztál már megtanultad magad felépíteni a saját hibáidból....

Én is a saját hibáimból tanultam a legtöbbet ...Ezt meg kéne vele beszélned egy teljesen nyugodt környezetben és nem bántani egymást (akár ő akár te ) Felnőtt fejjel le kell ülni beszélni

2015. márc. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!