Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek is jogos a félelme...

Szerintetek is jogos a félelmem vagy csak túlkomplikálom?

Figyelt kérdés

Pénteken találkoztam egy sráccal, én 19 vagyok, ő 26. Nagyon jó volt, aranyos, kedves, beszédes, szimpatikus volt. De aztán hétvégén nem keresett. A tali alatt nagyon közvetlen volt, többször is közeledett felém. Egy chat oldalon ismerkedtünk meg, láttam hogy fennvolt, legalábbis jelezte az oldal, de nem írt. Ma viszont úgy gondoltam hogy ráírok, vissza is írt. Beszélgettünk, mondta hogy jól érezte magát velem, és a héten még találkozna velem. Jönne értem kocsival, s mennénk meginni valamit.

De nem tudom, olyan furcsa. Hétvégén rám se írt, holott fennvolt s én is, s most meg azonnal kocsival elmennénk valahova. Vagy csak én reagálom túl?

Volt már egy pár csalódásom... Ahol az egyik végig csalt, az egyik nem értékelt.

Mit gondoltok?



2014. ápr. 7. 22:49
 1/2 anonim ***** válasza:
háát talán igen talán nem majd kiderül
2014. ápr. 7. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Költőnő? ***** válasza:
Egy találkozó még semmi. Ha akarsz, találkozz vele, de ha továbbra is ilyen egyoldalú marad, hagyd a pékbe.
2014. ápr. 7. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!