Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Undorodom és fáj! Fáj hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Undorodom és fáj! Fáj hogy páromnak előttem mással volt sexuális kapcsolata! És nem is 1 nővel! Másnál is volt ilyen?

Figyelt kérdés

Tudtam hogy 1.2 volt, de azt nem hogy több is! Undorodom!

Másnál is volt ilyen?



Bocs de teloról


2015. márc. 10. 21:57
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Miért is hímk... mert több csaja volt, mint 2? :D

Nekem nőként a párom előtt 6 pasim volt, nah és?

2015. márc. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 bollocks ***** válasza:
Barátnőm előttem 8 sráccal és 1 lánnyal került közelebbi kapcsolatba, és egyáltalán nem érdekel, mert tudom, hogy 100%-ig hűséges, és kibaaszottul szeret engem. Szóval még mindig tartom, hogy nem vagy normális.
2015. márc. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
az élet legnagyobb problémája azért befigyel mindenhol úgy látom
2015. márc. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Kérdező hány éves vagy, 12? Ekkora hülye felfogást...

Sajnálom a barátodat...

(kitartás tesó, peace)

2015. márc. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Én már simán több, mint száz nővel voltam, prostikat is beleszámolva...hűűű... lehet el se tudsz addig számolni! :D De undorító vagyok!
2015. márc. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

szerintem ez nem normális.. és ha volt több nővel? na bumm..

amúgy meg egy kis tapasztalat sose rossz :)

a mostani barátomnak sok nője volt előttem, és legkevésbé sem bánom, mert nagyon érti is a dolgát... nekem is volt előtte pár pasim, és? nem kell ekkora parádét csinálni ebből, amíg egészséges és hűséges..

20L

2015. márc. 10. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Neked előtte nem volt senkid? Az nem zavar hogy Te is voltál mással? Nem értem. :(
2015. márc. 11. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

Írtam nekem senkim nem volt.

És igenis undorodóm

mert szeretem, és ha bele gondolok több nő volt elöttem neki, és nem valodta be...

Az engem nem érdekel ti hány emberel voltatok.. Engem csak ő érdekel..És az meg a másik, nem tudhatom mikor hozzám ér, éppen melyik volt nőjét kívánja vissza

2015. márc. 11. 12:24
 19/21 bollocks ***** válasza:
Ezek szerint téged nem ő érdekel, hanem az exei. Szakíts vele, ne tedd tönkre az életét csak azért, mert hülye vagy.
2015. márc. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Akkor hagyd ott afenébe, ha csak erre tudsz gondolni. Veled van, nem?? Az exek nem hiába exek.
2015. márc. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!