Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet e egy kapcsolatban probléma ha a másik félnek viszonylag sok szexuális kapcsolata volt előzőleg?

Figyelt kérdés
Mnyasszonyom 25 éves, 13 évesen veszítette el a szüzességét és összesen 26 partnere volt előttem, több egyéjszakás, 14 évesen egy közel 40 éves partnete is volt.Szeretem őt, de sokat rágódom ezen.Egyszerűen fogadjam el?

2015. febr. 26. 09:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mit tudsz ez ellen tenni?
2015. febr. 26. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 bollocks ***** válasza:
Krvából lesz a legjobb feleség.
2015. febr. 26. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Persze, hogy lehet baj! Már el is kezdődött, sőt benne vagy a kellős közepében: Rágódsz rajta. Ennél nagyobb baj nem lehet belőle, mint hogy saját magadat bizonytalanítod el. Ha valóban szereted ne rágódj, hanem dönts: Igy is jó és akinek nem tetszik az mehet a..


Te vagy a baj (vagyis a gondolataid). Ugyanazt a helyzetet sokféleképpen lehet fogadni: elviselni, elfogadni, ellene menni, stb. A hozzáállásodtól függ a jövőd :)

2015. febr. 26. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

ha féltékeny vagy a korábbiakra, az probléma. az én barátomnak is elég sok szexuális partnere volt korábban és néha sajnos eszembe jut, hogy abból a sok lányból valamelyik biztosan jobb/bevállalósabb stb volt nálam.


viszont van előnye is. ő mivel ilyen sokat 'kipróbált' már, egyáltalán nem vágyik újra, úgymond kiélte magát ilyen téren. plusz tapasztalt is, tudja mi a jó a nőknek és nem kell nagyon tanítgatni vagy ilyesmi.

próbálj meg ne arra gondolni, hogy hány pasival volt előtted, hanem arra, hogy ha ő a menyasszonyod, akkor valószínűleg a sok közül mégis te tudsz valamit.

2015. febr. 26. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Fogadd el.A szex a természetes dolog.
2015. febr. 26. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2015. febr. 26. 10:36
 7/13 anonim ***** válasza:

Hát, függ ez attól, hogy milyen a lány. Nekem az exem is 13 évesen vesztette el, elég sok partnere volt (konkrét számot sem tudott mondani, annyi) és amikor együtt voltunk, akkor jártatta a pofáját nekem, hogy nem tudna engem soha sem megcsalni, meg már eleget tapasztalt, blablabla... Aztán a kapcsolatunk végéig csak engem durván 10 fiúval megcsalt, ha nem többel. Konkrét számot a mai napig nem tudok.


és a probléma ezzel csak az, hogy nincs előjele. Egyszer csak kihűl a kapcsolat és miután vége, akkor szembesülsz csak az okával.


Nálam pont ezért már kizáró ok, ha valakinek 3-nál több egy-éjszakás kalandja volt és az is, ha legalább egyszer megcsalta a múltban a párját. (A 26 férfi már marhára sok szerintem)


Szerintem ha házasságot akarsz vele kötni és megbízol benne, akkor nyugodtan menjél bele. Viszont mindenképpen írjatok egy házassági szerződést, mert szerintem a kutyából nem lesz szalonna.


4:

"viszont van előnye is. ő mivel ilyen sokat 'kipróbált' már, egyáltalán nem vágyik újra, úgymond kiélte magát ilyen téren."


Remélem tudod, hogy ez nincs feltétlenül így. Inkább úgy mondanám, hogy talán kevésbé kíváncsi más nőkre melletted. Ha szereti még mindig a kalandokat, nem fog tartósan kikötni egy lány mellett sem. Ez pedig leginkább akkor fog kiderülni, ha már elmúlik a szerelem és az újdonság hatása.

2015. febr. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
26 az elég soknak hangzik,de szerintem bele lehet törődni. Az én barátomnak is sok szexuális kapcsolata volt előttem, de én kezdem elfogadni. Az mindenképp segít, hogy ő maga mondta, hogy mióta ismer engem, rájött, hogy mennyire felszínesek voltak azok a kapcsolatai. Ehhez szerintem idő kell, ne nyomd el magadban, ha úgy érzed, gondolkozz rajta, kérdezz ha az segít.
2015. febr. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
A múlt elmúlt. A menyasszonyod általa lett olyan, amilyen most. Nekem is közel 50 kapcsolatom volt, mire megtaláltam az igazit, és gondolj te is arra, hogy a csaj a 26 partnere után MELLETTED fog horgonyt vetni. Azért ez jelent valamit, nem?
2015. febr. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Miért pont egy ilyen nő lett a menyasszonyod? Beleszerettél, vagy ő hódított meg téged? Ha az utóbbi, akkor menekülj! De ha te szerettél bele, ő meg nem szerelmes, csak elfogadta a kapcsolatot (ezt persze elég nehéz neked megállapítani), akkor is menekülj!
2015. febr. 28. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!