Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha figyelembe vennéd, eddigi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha figyelembe vennéd, eddigi életed, minden negatív és pozitív történését. Fájdalmat, bánatot, gyűlöletet, monoton életet, egyhangúságot, kilábalhatatlan szürkeséget. (? )

Figyelt kérdés

Szeretetet és boldogságot, vidámságot, meghitt, örömteli élettörteseményeket, boldog és boldogtalan perceket.


Mi lenne, ha ezt élted volna, több tíz éven keresztül, és jött volna valaki, egy ember, aki kihúzott téged ebből, egy lány, vagy egy fiú aki beszínesítette az életedet, ízt, és színt adott a kopár, sivár, egyhangú életednek, de elvesztetted, és soha többé nem lehet újra a tied.


Ha előre tekintesz a jövőben, és tudnád, hogy soha az életben, nem lesz még egy ilyen lány/fiú, aki ilyen szeretetet és szerelmet tudna adni neked, illetve váltani ki belőled.


Tudva, tudván, hogy hiába fog jönni más, hiába lesz más szerelmed, örökké csak ő utána fogsz sóvárogni, ö iránta fogod a legerősebb érzelmeket érezni, mikor már feleséged vagy férjed lesz, és gyerekeid is, és mikor rá gondolsz, érzed, hogy mindent eldobnál, pénzt, életet, gyereket és feleséget/férjet, családot, és szaladnál hozzá, ha azt mondaná, jól van, gyere, próbáljuk meg.


Mind ezek tudatában, hogy az életed hátralevő részében, nem lesz még egy olyan ember a földön, aki képes lenne kihozni belőled azt a fenséges, önnőn, mindenség vággyal teli érzést, tudva ezt.


Te tovább élnéd így az életed?

Szenvednél, sóvárogva, szomjazva, azután a valaki után?

Vagy inkább, csak hallgatnál, és megpróbálnád túlélni a napokat, belemennél egy "kényszer kapcsolatba" csak azért, hogy ne legyél egyedül, és, hogy legyen melletted valaki?

Meghazudtolnád önmagad, felvennéd az álarcot, és adnád a "párodnak" a boldog embert, aki a legboldogabb.

Vagy hangot adnál az érzéseidnek, és végeznél magaddal?


Te melyiket tennéd, melyiket választanád, tudva azt, hogy a hátralévő életedben, csak is a volt barátnőd/barátod után fogsz, minden szerelmeddel és szereteteddel vágyakozni, éhezni, sóvárogni, úgy, hogy tudod, míg élsz, álarcot kell viselned, műmosolyt kell felvenned, hazudnod kell, hogy szeretlek, hazudnod kell, hogy boldog vagy, hazudnod kell, hogy egyet akarsz, hazudnod kell ha azt mondod, "csak téged akarlak, csak téged szeretlek".


Te melyiket választanád...élnél így...vagy inkább végeznél az életeddel?


2015. márc. 11. 00:02
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Sajnos egy haverom, vagy ismerősöm sincs, akinek ezt elmondhatnám. Nem is nagyon beszélek erről, hogy ilyen mélyen és ilyen élénken él bennem ez.


Érdekes, van benne valami, igazából, az tart életben, amit a pszichológusom mondott. "Mit választana, most megölné magát, vagy inkább 10, vagy 20 év múlva visszakapni őt", ezen elgondolkoztam. És arra jutottam, hogy megérné szenvedni, szomjazni, sóvárogni érte, érte mindent. DE mi van ha nem lesz az enyém soha többé.


És akkor mi az ok, amiért ez történt, amiért így történt. Az, hogy meg kell halnom. Kezemben volt a boldogságom kulcsa, én pedig nem nyitottam ki az ajtót, csak álltam előtte, minthogy a kulccsal, szépen finoman kinyitottam volna az ajtót, én inkább, kézzel, lábbal, foggal, körömmel elkezdtem rúgni, ütni, kaparni, karmolni, harapni azt az ajtót, így végül csukva maradt, és örökre zárva lesz előttem, mert nekem csak az a egy ajtó, a boldogságom útja, tudom, hogy ott van, mögötte...de bejutni oda, soha többé nem fogok.

Az ok, amiért életben fogok maradni, az, hogy meg kell halnom...én így érzem.

2015. márc. 11. 01:05
 12/19 A kérdező kommentje:
Szörnyű dolgokat tettem, azzal a lánnyal, akit a világon a legjobban szeretek. Olyan szörnyű dolgokat, hogy leírni se nagyon tudom őket, mert szégyen és fájdalom hatalmasodik el rajtam, és nem tudnám elküldeni.
2015. márc. 11. 01:08
 13/19 anonim ***** válasza:

Ezt most vagy szélsőséges dolog vagy kamu...nemtudom! Korod?! az Ő kora?


Mániás depressziós vagy vagy...?


De egyébként tényleg nem javasolandó h véget vess az életednek hiába azt érzed mert becsap....h majd így könnyebb lesz..Nem! Hiába elrontottad azért van ez most mert meg kell tanulnod vmit vmire le születtél ide ezt te találhatod meg a legkönnyebben! Ne légy gyenge aki csak úgy feladja ! Ráadásul nehogy azt hidd h akkor elvan intézve a dolog ha végzel magaddal! Sokkal rosszabb lesz odaát is...most lehet fura lesz de nem épp jó odakerülni így! Kudarcot vallottál az életed feladatoddal amit még feltételezem nem tudsz...nézz magadba és keresd ezt meg! Nem biztos h kapcsolódik a csajhoz akiről beszélsz! De lehet rá esély h visszakapd! Ahogy már írtam ha így kellett lennie együtt lesztek ha nem UI lesz másik! :)

Azért mondom így mert én is kicsit hasonló cipőben vagyok! Bár másabb keretek közt!

2015. márc. 11. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

Értem, nem kamu, óó...bárcsak az lenne istenem..vagy ég, vagy univerzum, vagy bármilyen más felsőbb erő.


Értem amit írsz. Ez éltet, táplálkozok a vele eltöltött emlékekből, csak, annyira fáj, mert olyan nekem ez, mintha, meghaltam volna, és mintha ez egy szellemvilág lenne. Amikor vele voltam, akkor éltem, mikor elhagyott, meghaltam, és most vagyok a szellemvilágban, csak járok, kelek, üresen, mosoly nélkül, mindenre azt mondom, hogy , rendben, elvagyok egész nap egy vajas kenyéren, nem kívánok finom dolgokat, régen imádtam az édességet, imádtam a zenéket, most már ezekből semmi sem maradt, nem találom az ízekben azt, amit előtte találtam, a zenékben sem hallom már azokat az ütemeket amik megfogtak előtte, olyan üres lett minden.

Tegnap éjjel, olyan furcsa volt. Mintha egy, szellembusz jött volna velem szembe.

Épp kimentem éjjel 3-4 körül az éjjel nappaliba, mert nem alszok azóta semmit, a lényeg, kimentem, és jött az úton az éjszakai járat, a 914-es busz, és eszembe jutott, hogy mikor még együtt voltunk, mindig azzal a busszal jöttem éjjel haza tőle, a busz tábláján, az a halvány sárgás szín, ami megvilágította a busznak a számát, a 914-es számot, pont olyan színű volt mindig, mikor tőle jöttem haza.

Eszembe jutott az egész...újra feljött bennem..és így vagyok mindennel, az utakkal is, ahol vele jártam, a szavakkal is, a ruhákkal is, nem tudom azokat a ruhákat hordani, amiket akkor hordtam mikor vele voltam. Ha elindulok valahova, útvonalat kell tervezzek, hogy nehogy azon a vonalon menjek, ahol vele jártam. Félek az erdőktől, mert tervbe volt, hogy elmegyünk erdőbe sétálni, de nem jött össze, félek, rettegek a tavaktól, egy tóparton történt meg az első csók, félek a metrótól, mindig azzal utaztunk, félek az állatkerttől, oda is elmentünk, félek minden olyan helytől, tárgytól életeseménytől, amit vele éltem meg.

Aláírom, bántottam, bűnt követtem el ellene, szenvednem kell, bűnhődnöm, éltet a vágy, hogy egyszer újra az enyém lehet, ha az ég, vagy bármely felsőbb erő, úgy hozza, hogy az utunk, még ebben az életben, legalább egyszer, egyetlen egyszer, csak egyetlen egyszer keresztezze egymást, én kérem istent, vagy az ördögöt, vagy az univerzum erejét, minden istenséget, hozza az utamba őt, csak egyszer, csak ezt kérem, nem kell se pénz, se egészség, én ezt kérem az élettől, hozza az utamba őt, még egyszer nekem őt...ezt kérem. És ez tart életben engem.

2015. márc. 11. 01:29
 15/19 anonim ***** válasza:

Oké de akkor inkább így kérdd!

" hozza az utamba őt, csak egyszer, csak ezt kérem, (nem) kell (se) pénz, (se) egészség, én ezt kérem az élettől, hozza az utamba "


() = ezek nélkül inkább :) :D

2015. márc. 11. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

lemaradt. Én 22F ő 24L

Ha valaki, 16-17 éves koromban, elém áll, azzal, hogy én, egy lány miatt fogok sírni, ordítani, ott, ahol senki se lát...sírva röhögtem volna ki.

Erre mit adott az élet....itt vagyok...megtörve, és sírok egy lány után, aki 24 éves, akit szeretek...és akire várok, ha kell...10-20 évet, hogy kibírom-e, hogy ne nyírjam ki magam, nem tudom, majd az idő megmondja, de mint írtam, érte mindent, ha szenvednem kell, szenvedek...érte megéri tűrni ezt a fájdalmat.

Ő is szenvedett miattam...úgy látszik most én jövök.

2015. márc. 11. 01:34
 17/19 A kérdező kommentje:
Ezen aztán ne múljék. :)
2015. márc. 11. 01:38
 18/19 anonim ***** válasza:
Még mindig irigyellek, nekem 25 évem alatt eddig csak az üresség és a magány jutott. Te legalább kaptál valami jót is az élettől.
2015. márc. 11. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

De el is vette.

Mindenkinek a saját fájdalma a legnagyobb fájdalom.

Nem érezhetjük a másikban lévő fájdalmat, így csak mondani tudjuk, "az enyém rosszabb, az enyém fájdalmasabb" de mind tudjuk, hogy mindkettő elképesztő érzelmi kín sajnos.

2015. márc. 11. 02:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!