Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez belefér? Szerintetek?

Figyelt kérdés
Na szóval van bnőm, csak még fiatalka (15), nem kész a szexre. Én viszont nagyon. Hiányom van. Arra gondoltam, hogy mással csinálnám. Ilyen esetben elnézhető? 18F Normális válaszokat!
2015. márc. 11. 12:26
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
59%
Nem érdemled meg őt
2015. márc. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Normális válasz: ha szexet akarsz, ne olyannal kezdj, aki nem akarja. Nem nézhető el ilyen esetben sem a dolog, sőt, főleg azért nem, mert rengeteg lehetőséged van ezt tisztán lerendezni: szakítani és olyat keresni, akivel lehet szexelni is. Akkor nézhető el max a megcsalás, ha már jó 30 éves házasokként, gyerekekkel, hitellel, válás lehetősége nélkül egyszerűen képtelen vagym
2015. márc. 11. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

hupsz.


szóval: egyszerűen képtelen vagy elválni a másiktól és tisztességesen csinálni az egészet, és ha ő nem hajlandó veled szexelni, akkor esetleg elnézhető a megcsalás. de ilyen fiatalon, amikor tuti nem is ő lesz életed párja, hát ne is haragudj... minek jöttél vele össze? még gyerek!

2015. márc. 11. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Nem, nem fér bele!

A pettingre sem kész még?? Csak azért kérdezem, mert ezzel tudná csillapítani kicsit a hiányod!

2015. márc. 11. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Talàn ha normális válasz alatt nem arra szamitanal, hogy persze,kefélj félre.

Akkor lennél igazi "férfi" vagy inkább fiú, így 18 évesen, ha várnál a barátnődre, akit szeretsz,ha már összejöttél vele és ő a bizalmát neked adta.

Ha fontosabb a szex,hagyd ott,úgysem szereted.

Jobbat érdemel nálad, ne félj, majd más vár rá!;)

2015. márc. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
37%

amúgy nem értem, hogy mi a jó abban, hogy "várni kell rá"...

majd akkor pasizzon, ha úgy érzi, hogy okés...


fiatal kori szerelmeit megváratja, aztán később pár hét után lefekszik velük, mi az értelme?

2015. márc. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
75%

Attól, hogy a szexre nem érzi magát késznek, érzelmei lehetnek.

De úgy tűnik,sokaknak ezt nehéz felfogni.

2015. márc. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Sokan nem hiszik el de az én barátom éveket várt rám, nem tudtunk lefeküdni akármennyire is akartunk mert annyira fájt. Igaz ő is szűz volt,de ha nem lett volna szerintem ugyanúgy várt volna. Az ilyen pedig mint te nem érdemli meg hogy barátnője legyen
2015. márc. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Igen!
2015. márc. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 r.sentinel ***** válasza:
Tul fiatal vagy ahhoz hogy komoly kapcsolatrol almodj, inkabb elvezd az elet adta lehetosegeket es gyujts tapasztalatot, majd 25 ev felett raer komoly kapcsolaton gondolkozz, addig ugyis feleslegesen visszofolytasz dolgokat.
2015. márc. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!