Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha kényszerít egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha kényszerít egy távoli barátom hogy vállaljam fel hogy meleg vagyok?

Figyelt kérdés
Úgy kezdődőtt az egész hogy szórakoztunk hogy szerelmesek vagyunk egymásba,majd ő a végén azt mondta ő nem meleg,de én is csak szórakoztam,de ezt komolyan vette hogy én meleg vagyok,és most azt akarja hogy vállaljam fel hogy meleg vagyok.

2015. márc. 11. 13:46
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
mi az hogy kényszerít??? brrr vmi okának lenni kell!
2015. márc. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
mond, hogy te nem vagy meleg
2015. márc. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
lehet hogy túljátszottam magam,nem tudom :D
2015. márc. 11. 13:54
 4/9 A kérdező kommentje:
2 "de nem hiszi el
2015. márc. 11. 13:56
 5/9 anonim ***** válasza:
ignorald.
2015. márc. 11. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem kényszeríthet senki, te döntöd el, hogy felvállalod-e!


Amúgy a kérdés alapján nem egyértelmű: te tényleg meleg vagy, vagy csak szórakoztál? Az utóbbi esetben nincs is mit felvállalnod.

2015. márc. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nincs más hátra, öreg, állj ki a suli elé, és jelentsd be fennhangon, hogy te bizony búza vagy.
2015. márc. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
akik előtt szövegelni akar,mondd meg,hogy valban homó lettél,és ő volt az első pasi akit megdugtál! :-D
2015. márc. 12. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Aljas egy gci ez a távoli barát.. sztem atom meleg.. és így rádkenheti simán.. mekkkoraegyfsz
2015. márc. 14. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!