Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » [Meleg kérdés] Szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

[Meleg kérdés] Szerintetek jogosan esett nekem ez rosszul? Hogy kommunikáljam le, hogy felfogja?

Figyelt kérdés

A barátomtől kaptam virágot meg szerelmeslevelet. Nőnapra.

DE NEM VAGYOK NŐ BAKKER!

Nem vagyok még az a lányos affektálós meleg sem...

Mondtam neki, nagyon kedves, de ha még egyszer ilyet csinál, megfojtom. Erre én voltam a hibás, mert inkább értékelnem kellene, hogy gondolt rám.

De nőnapkor miért gondol rám?! Gondoljon az anyjára...

19/F



2015. márc. 8. 18:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
Múzik... XD
2015. márc. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
77%

Nos, én megértem a felháborodásod. Remélhetőleg ő is meg fogja érteni, ha még egyszer átgondolja a dolgot.


Biztos nem kamu a kérdés? Nehezen tudom elképzelni, hogy egy meleg fiúnak eszébe jusson nőnek nézni a barátját... ez inkább heterók agyában szokott megfordulni, akik azt képzelik, hogy a meleg párkapcsolatokban az egyiknek a férfi, a másiknak a nő szerepét kell felvennie.


26/N

2015. márc. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 electroman75 ***** válasza:
1%
Miként gondoljon rád? Férfiként? Az is vicces lenne nem?
2015. márc. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
12%

Végül is, ha bekapod és lenyeled neki, akkor mi lennél?

Férfi ilyet nem csinál :D Fogadjunk te vagy a passzív...

2015. márc. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
20%

Nekem is ez jutott eszembe, hogy te vagy a passzív és Ő azt gondolta, hogy Te vagy a Nő a kapcsolatba.


Lehet, hogy nem akart rosszat, csak ....

2015. márc. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, szerintem teljesen jogosan vagy felháborodva! Ha nekem a párom virágot adna nőnapra, én azt ziher, hogy megetetném vele.. :D


25F m

2015. márc. 9. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
71%

Nekem anno viccből csinált ilyet az exem.

De csak szakadtam rajta mindig és ő is nagyon jól tudta ,h gyűlölöm a lányos feminin dolgokat ezért szerette szívni a véremet ilyen szinten,de valahol a szeretete is benne volt az ilyen kis baromságaiba :D

De soha nem vettem komolyan az ilyen kis hülyüléseit mindig húztuk egymás agyát:)

De én is passzív létemre férfias férfi vagyok mind megjelenésben mind belső ügyileg.Hülyeség ,h nem lehet egy melg férfi akár passzív férfias jelenség.Engem csak a férfias dolgok érdekelnek minden szinten akár hobbi akár más.És a mai napig bepróbálkoznak a csajok elég sűrűn ez meglehetősen jó érzés és szeretek férfias lenni el sem tudnám magamat képzelni affektálós nyunyóként.

2015. márc. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
20%
Miért ondót nyelve eltudod magad képzelni? =)
2015. márc. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
72%

Utolsó: nyilván el tudja... ettől vagyunk melegek :P

25f m

2015. márc. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
68%
Nem lesz egy homoszexuális férfiből sem nő. Akkor sem, ha femini jegyeket hordoz. A férfi az férfi. Nőnapra NEM kap virágot. Barátodnak adj egy kaktuszt jó mélyre...
2015. márc. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!