Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most mi legyen? Mi lenne a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mi legyen? Mi lenne a legjobb szerintetek?

Figyelt kérdés
Nagyon bejon nekem az egyik osztalytarsam. Mindig egyutt logunk, mindenhova egyutt megyunk, s mindenben egyforma velemenyen vagyunk. Ugyanazokat a dolgokat szeretjuk.Nekem van baratom, de szakitani fogok vele, mert nem szeret engem. Az osztalytarsamnak meg nem volt baratnoje, de nagyon helyes srac.
2010. febr. 15. 15:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Feküdj le mindkettővel, amelyikkel jobb a szex, azzal maradj, amíg nem találsz mást.
2010. febr. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha nem szeret a pasid, akkor dobd, és jöhet az osztálytársad..Főleg, ha tényleg így van, ahogy leírtad, hogy ennyire összeilletek, akkor ne hagyd ki egy olyan pasi miatt, aki nem is szeret..
2010. febr. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
saját nyúlra nem lovunk
2010. ápr. 4. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!