Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehetnék kevésbé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetnék kevésbé féltékeny?

Figyelt kérdés

A baràtnômmel lassan 3 hónapja vagyunk együtt, tudom hogy megbízhatok benne hiszen sok dolgot nekem sem enged (engem régóta ismer ) viszont ha nem vagyok vele elfog a féltékenység. Akkaratlanul is olyanok jutnak eszembe aminek nemlenne szabad.

Olvasgattam a facebook üzeneteit (engedélyével) volt egy fiú akivel sokat beszélgetett még akkor tàjt is mikor mi összejöttünk tôle nagyon féltem( azóta mióta velem van alig beszéltek max 5 percet ). Talàn az is közre jàtszik hogy õ az elsõ akit szeretek bàrmit megtennék érte, viszont bàtortalan vagyok és nagy nagy elhatàrozàs kellett ahoz hogy ebbe a kapcsolatba belevàgjak. elõre tudtam.ilyen vagyok hogyan tudnàm ezt az érzést csökkenteni? én tudom nem csalna meg szoha viszont belül nyom valami ami miatt féltékeny vagyok...



2015. márc. 11. 22:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Légy kemény legény. Ha valakit lesmárol, akkor nem ő a t e nagy őd, és leb.szol egyet a csávónak, hazamész, beb.szol, elalszol, ls másnap felkelsz.
2015. márc. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha tudod hogy nem csal meg akkor feleslegesen vagy féltékeny. Figyelj oda a gondolataidra, és felejtsd el a féltékenykedést. Jobbat nem tudok neked mondani, a gondolataidat te magad irányítod.
2015. márc. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

igazàból itt velem van a baj mert olyan dolgokat képzelek amik alap esetben nincsennek (akàr csak néhàny politikus na.mind1)

nyomàs alatt tartom.magam nem.létezõ dolgokkal...

tudom hogy nem csal meg meg ilyenek ismerem annyira :D

2015. márc. 11. 22:07
 4/6 A kérdező kommentje:

sokat elmélkedtsm.màr okom egyàltalàn nincs csak félek elveszíteni azt ami a legfontosabb szàmomra. (bàr nincs ok arra hogy elveszítsem)

meg kellene vàlogatnom a gondolataimat de ez sokszor.nem.megy talàn az teszi hogy hiànyzik?

2015. márc. 11. 22:10
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Ez valószínűleg az önbizalmad miatt van. Lehet, hogy valamiért meggyengült a magadba vetett hited, hogy meg is tudod tartani ezt a lányt, és rettegsz, hogy miattad véget ér a kapcsolatotok. Ilyen helyzetben inkább a féltékenység az, ami széthúzó lehet köztetek, úgyhogy arra koncentrálj, hogyan tudod ezt leküzdeni magadban. (Persze, a kérdésből lejött, hogy ezen is vagy.)

Ne járj rá a barátnődre. Minél inkább az ő dolgaival foglalkozol, annál inkább az ő életét próbálod majd élni, és mozdulsz, mikor ő is, rezzensz, ha ő is. Viszont te még mindig te vagy, tehét egy másoik szemszögből látod ezeket a dolgokat, megspékelve a saját világlátásoddal. Ergo, hagyj teret magatok közt, ne 'ellenőrizd' őt, és ne legyetek együtt a nap huszonnégy órájában. Ha valóban oda meg vissza vagytok egymásért, akkor a távolság után még jobb lesz az együttlét. :)

Különben az egyáltalán nem segít, ha elolvasod az üzeneteit. A magánügye. Attól még, hogy a barátnőd, lehetne akár a feleséged is, teljesen mindegy, mert egy önálló, emberi lény, akinek lehetnek dolgai rajtad kívül.

Szóval, a saját félelmeidet, démonaidat, paranoiádat küzdd le először. Ha valahol nem érthető, ami írtam, bocsánat.

2015. márc. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
teljesen érthetô ezt akarom elérni. nagyon jól làtod a helyzetet. sajàt meglàtàsom szerint én.olyan ember vagyok aki csak azok elôttmagabiztos akiket ismer emberi.kapcsolataim a legminimàlisabbak màsok felé. nem akarom az én félénkségemet ràerõltetni hiszen akkor mind2-en antiszocok leszünk ami ugye nem.kifizetõdõ xD
2015. márc. 11. 22:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!