Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Féltékeny vagyok? Korrekt ez...

Féltékeny vagyok? Korrekt ez velem szemben? Szülei otthonában elől lehetnek az párom exének fotói? Hisztis vagyok ha arra kérem pakolja el?

Figyelt kérdés

Párom akivel hérom éve élek együtt mostanában azon kapom ,hogy az iwiwen az exe reglapját nézegeti.

A szülei házában a fiús szobájában az exe képei,plüs ajándékok..stb polcon láthatók, ..hétvégei ott alváskor nem merek kipakolni a sport táskámból ,mert a szekrényében ott vannak a fényképei .Kértem már hogy rakja el ,tegye egy dobozba .

Rakja el ,hogy én ne lássam . Mivel csak hétvégeken alszunk ott . Nincs "ideje" pakolni.Persze volt olyan is amikor nem mentem el és szóltam előre .. de mikor legközelebb ott jártam . Nem változott semmi.

A számítógépe tele van a régi nyaralásukkal .. stb stb .

Korrekt ez velem ? Vagy csak én lihegem túl.?


2010. febr. 11. 16:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
94%

Hát ezért én is harapnék!!!!

Nekem nem kellett ilyet kérni,tudta hogy az nem helyén való,hogy velem él és az ex képei legyenek kint.

2010. febr. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
95%
Hát én azt gondolnám, hogy ló nincs szamár is jót játszik velem.
2010. febr. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
93%
Én sem értem,miért érzi ennek szükségét(hogy még mindig a régit nézze)Én bizony rákérdeznék:-Figyelj,visszavágyódsz hozzá? Komolyan mondom néha a férfiak olyan tapintatlanok tudnak lenni!Nincs valami jó srácról képed?Kitapétázhatnád vele a szobád.
2010. febr. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
92%
Hát ez tényleg durva! Én nem engedném meg ezt...oké ne dobja ki ezt nem várnám el, mert egy emlék marad neki, de minimum, hogy egy dobozba legyenek és nem kint a falon vagy bárhol is :S
2010. febr. 11. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

nem revansot szeretnék adni .. hanem inkább feleletet.

Úgy gondolom ,amit mondtam neki is. HOgy annak a reglapját nézegetjük akire kiváncsiak vagyunk.

Számomra az lenne egyértelmű ,hogy ha befejezek egy kapcsolatot elteszem azokat a dolgokat amik emlékként rá emlékeztetnek.

Jól gondolom?

2010. febr. 11. 16:25
 6/17 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem sem korrrekt, amit csinál, de ahhoz, hogy erre ráébreszd, valóban az lenne a megoldás, ha te is kitennél fotókat férfiakról. Talán megtudná milyen érzés, ha egyáltalán érez valamit irántad.
2010. febr. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
87%

Az ilyen dolog mindenkinek rosszul esik.

A párod "kissé" ego, és nem tud elszakadni - mert esetleg nem is akar.

Az én párom is felhívja időnként az exeit, meg megnézegeti a képeiket az iwiwen. Ez utóbbival nincs nekem bajom, mert az ember kíváncsi természet, és tudni akarja, hogy s mint él most a másik. De amikor pl. hívogatja őket névnap vagy szülinap miatt, az persze bosszantó. Szerintem emögött az áll, hogy tudni akarja, vajon van-e még hatással az ex(ek)re, örülnek-e neki. De ugyanakkor ez nem csak az exekre igaz, hanem minden tetszetős ellentétes neműre. Mert ezek az ösztönök. Nyilván időnként te is észreveszed, hogy valakinek tetszel, és ne mondd, hogy ez nem esik jól, és esetleg nem figyelsz jobban magadra, hogy szépen járj, hogy jó legyen a hajad...

Hát, a párodban ez a macho-ego valamelyest túlzó módon van jelen. (De ne hidd, hogy ezzel csak ő van így...)

A képekkel kapcsolatban: vigyél magaddal egy dobozt legközelebb, és kérd meg, hogy akkor MOST legyen szíves, és pakolja el a képeket, a plüssöket, miegymást, mert ha eddig nem vette észre magától, hogy neked ez nem esik jól, akkor most szívesen segítesz neki abban, hogy a hétvégétek még jobb legyen. És veled legyen elfoglalva, ne a múltjával. Mert ahhoz neked semmi közöd.

Ja, és a számítógépes képeknél tégy javaslatot CD-kre való lementésre, majd a gépről törlésre. Legalább felszabadul egy csomó memória...

Na meg energia... :)

2010. febr. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
90%

A párommal mi nem vagyunk összeházasodva és gyerekünk sincs, de kérlek azt ne kövesd el amit én már számtalanszor megtettem, többször volt ilyen csajozós ügymenet ami nekem nagyon rosszul esett, és természetesen megbocsájtottam amit bár ne tettem volna mert most is ilyen van hogy rájöttem hogy szeretője van és most fogom kinyomozni, ugyvannak vele a férfiak na ha ezt megbocsájtotta akkor meg fogja a következőt is és kezdődik minden előről!

Tudom hogy nehéz véget vetni mert nagyon szeretjük meg neked van egy pici babád is, de ha neki 2 évig volt valakije akkor nincs momentán!De ha megbocsájtasz akkor ne add könnyen magad mert akkor is ugyavn vele ahogy az előbb leirtam!!Kicsit szivasd meg és ha igazán szeret harcol és mégegyszer eszébe se jut megcsalni!!

Sok sikert nektek!!

2010. febr. 11. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat ,olyan tehetetlennek érzem magam . Mert ezek taktikák . Nem szeretek taktikázni. Így nem is értem ,hogy amit elméletileg érez velem kapcsolatban akkor azt a szülei házában miért nem viszi magával.
2010. febr. 11. 16:35
 10/17 anonim ***** válasza:
16.30 te azt hol olvastad, hogy gyerekük van?
2010. febr. 11. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!