Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogtalanul szidott-e már a párod?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogtalanul szidott-e már a párod?

Figyelt kérdés
A mai nap folyamán elmondtam neki hogy tudom rájöttem és bizonyítani is tudom ,hogy olyan dolgokban is hazudik amit simán elmondhatna nem kellene hazudnia,nem részletezném hogy mik/mit.Úgy reagált rá hogy egyből lehordott ,szidott mert meg mertem mondani róla a véleményem ez jogos volt a részéről? Mert szerintem nem ,ne én legyek már nyomorul mert ő fanatikus hazudozó de csak velem mindenki mással őszintébb ezt észrevettem.
2015. márc. 12. 18:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen, pl, hogy elraktam valamit, amit órákon át keresett. Aztán rámutattam, hogy ott se voltam, és hogy emlékszem, beszélt is róla, hogy hova tette. Erre leesett neki, hogy igen, nekem van igazam, bocsánatot kért. Utána még néha piszkáltam vele, hogy látod-látod, nem mindig másban kéne a hibát keresni először...
2015. márc. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az én párom még véletlenül sem kérne bocsánatot tőlem , de nem is izgat mert amiket a fejemhez vág egy bocsánatkéréssel nem lehet letudni.
2015. márc. 12. 18:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!