Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van itt valaki akinek volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt valaki akinek volt kapcsolata nőgyógyásszal vagy netán nődoki feleség, vagy nőgyógyász - lenne egy pár kérdésem?

Figyelt kérdés
Szóval tetszik nekem, de nem tudom, hogy mi lesz. Egy kicsit zavar a foglalkozása. Tud majd nőként tekinteni rám - vagy mit lát majd ha rám néz... Hogyan tudja egyáltalán elválasztani a munkáját a magánélettől.
2015. márc. 13. 11:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
El tudja. Hidd el, örül, ha este végre kikapcsolhat a melóból.
2015. márc. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, hogy belekotyogok, mert nem vagyok nőgyógyász, és a párom sem volt még az. De ettől szerintem nem kell tartanod. Ez munka, nem gondolom, hogy ez bezavarna egy párkapcsolatba. De kíváncsi vagyok a véleményekre.
2015. márc. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
egyet értek az aggályoddal, én például páromból kiindulva, mert mielőtt megyek kontrollra, mindig kiakad a párom, hogy más férfi nyúl hozzám. ilyenkor mindig mondom neki, hogy h*lye vagy, neki ez a dolga, nem úgy néz rá, mint ahogy te, erre fel mindig azt mondja, hogy nincs az a férfi, aki egy p*ncin nem egy p*ncit lát, maximum, ha egy 60 éves nőé.
2015. márc. 13. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Először is szeretném leszögezni, hogy NEM vagyok a paciense. És attól még, hogy a kérdést nőgyógyász feleségekhez (is) intéztem, nem jelenti azt, hogy a kapcsolatunk odáig fog jutni. Most csak érdeklődöm...

Egyébként az én nőgyógyászomról az hírlik, hogy homokos lett, amit nem is csodálok. Inkább ez az oldala érdekelne, hogyan tud majd esetleg rám nézni úgy hogy ne rögtön "vizsgálgasson"...

Amúgy nagyon szimpatikus és jó fej.

2015. márc. 13. 11:39
 5/12 anonim ***** válasza:
Anyósom volt párja nőgyógyász,teljesen szétválasztja a magánéletet a munkától.
2015. márc. 13. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
29%

3-as: azért, mert a párod pasi, még nem jelenti azt, hogy az undorító véleménye megegyezik minden pasiéval.


Ő így gondolja, attól még nem lesz így.

2015. márc. 13. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Kedves 5-ös. Nem én töröltettem az előző válaszodat.

És azért írtam ki a kérdést mert inkább "kiállnék" a sorból, csak hát valami még ott tart. De szívesen átadom a helyem neked vagy bárki másnak, ha úgy érzed hogy olyan jó buli.

Várom a további válaszokat!

2015. márc. 13. 11:55
 8/12 A kérdező kommentje:
Bocsi..az 5-st is törölték. Szóval a komment a volt 5-nek ment.
2015. márc. 13. 11:56
 9/12 A kérdező kommentje:

Egyébként engem inkább a máik része érdekelne...

Ha az élete nagy részét kitölti a szakmája, ami ugye egy nőgyógyásznál esélyes, hogyan tud otthon a munkájától elvonatkoztatni...

Hogyan tudna rám nőként és nem paciensként tekinteni?

Hogyan tudnak a feleségek együtt élni azzal a tudattal, hogy amikor a férjük hozzájuk ér, esetleg épp "leszkenneli" őket reflexből, hisz ez a szakmája.

2015. márc. 13. 11:59
 10/12 anonim ***** válasza:

Nézd, az én férjem urológus. Soha meg nem fordult a fejemben, hogy akar valamit a betegeitől, akiknek nagy része férfi.

Egy nőgyógyásznál pont ez a helyzet.

2015. márc. 13. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!