Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, ti mennyi idő után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti mennyi idő után léptek tovább?

Figyelt kérdés
Most ért véget a 7 éves kapcsolatom. A párom szakított velem azzal az indokkal, hogy már nem szeret. Hiába kérleltem, írtam neki ő azt mondta ne reménykedjek. Sokáig fenn hagyta a közös képeinket, és a kiírásokat, így hívtam telefonon hátha de nem vette fel, vissza se hívott. Írtam neki üzenet, levelet de egy szavas flegma válaszokat adott, így úgy döntöttem el kell fogadnom döntését. Eltelt három hét rám írt, hogy átjönne és odaadná a nála maradt dolgaimat. Mikor meglátott végig mosolygott majd felfalt a szemével mondta hogy milyen szép vagyok és folyton ölelgetett, meg simogatni próbált. Mondta hogy azért még érez irántam, de nagyon szeretné ha a barátja maradnék. Nagyon fájt de mondtam rendben, de majd idővel beszélünk mert nekem ez fáj, majd elment.-Tegyük hozzá hogy lett egy csomó új ismerőse a közösségi oldalon, de tértem ki rá semmi közöm hozzá. Majd a találka után írogatni kezdett hogy jó volt beszélgetni, felhívott telefonon is. Majd elkezdte kérni az évekkel ezelőtti nyaralós videóinkat, amin én szerepelek egyedül, meg becézgetett úgy ahogy anno még az leső randinkon. Rákérdeztem hogy ez most mi, és össze is kaptunk. Hogy én hagytam elmenni a vonatot, föladtam a kapcsolatunkat, nem is szeretem már és nagyot csalódott bennem. Dühös, hogy majd jön egy dupla nulla és megkapja ami anno az övé volt.. Hiába mondtam hogy én kerestem vártam rá, randizni hívtam ő csak fújta, majd elkezdte lájkolgatni még abban a pillanatban egy lány képét, és hozzátenném még aznap ki is került az oldalára hogy a lány kapott tőle egy csokor virágot nőnapra, mikor nekem is írt! Kérdezte ez zavar féltékeny vagy erre mondtam hogy te életed de gondolhatod hogy 4 hét után zavar igen, de semmi közöm hozzá. Erre a fejemhez vágta hogy azért hagyott el mert azt érezte nem szeretem, meg tisztára eldurrant az agya. Köpni nyelni nem tudtam így másnap írtam egy hosszú, és őszinte levelet hozzá hogy ha már soha a büdös életbe nem akar tőlem semmit nem barátkozhatunk mert fájdalmat okoz, szóval írja meg tudnom kell. Én is hibás vagyok mert hagytuk hogy a sok munka miatt elhanyagoljuk egymást, de most készültünk összeköltözni amit ő vetett fel! Így nagyon kusza ez a sztori, de szeretnék már megnyugodni lelkileg így fiúk ti mikor viselkedtek így egy lánnyal? Mit tegyek szerintetek? Azt azért hozzá tenném, hogy két évvel ezelőtt hasonló indokkal elhagyott, és minta sablonosan ugyan azok történnének, csak most nem hagytam magam és szerintem ezen nagyon meglepődött. Mit tanácsoltok?
2015. márc. 13. 12:48
 1/4 anonim ***** válasza:
23%

A volt barátot most arra akar nevelni, hogy dugóbarátnője legyél, akit játékszerként használhat. Ezért zavar össze érzelmileg (egyszer mondja hogy milyen fontos vagy neki, egyszer meg hogy semmit sem akar tőle), hogy még azért is teperj, hogy ezt a "státuszt" betölthesd nála.


Nyilván azért játssza ezt a játékot, mert látja rajtad, hogy még most sem közömbös Neked.


Amit férfiként tanácsolok:


Objektíven értékeld magad, ha azt látod hogy lehetsz önérzetes nő (csinos vagy, más téren is tartasz valahol az életben), akkor legyél önérzetes, rakd ki azt aki Veled így játszmázik, találhatsz nemes jellemű, normális férfit is, aki őszintén megbecsülne.


Ha pechedre nem túl jók a külső adottságait, és más téren sem állsz túl jól az életben, akkor jobban kompromisszumokat kell kötnöd, ez érdemes mérlegelned, hogy ha volt barátod ezen súlyos jellembeli hiányossága miatt örökre elhajtod, kaphatsz-e nála jobb minőségű férfit.

2015. márc. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Jó érzés néha visszamenni megmelegedni a kályhánál. Ugye tudod, hogy jelen esetben Te vagy az a bizonyos kályha. Amíg csak alakul valami az új csajjal, de a gerjedelem megvan, és unalmas a Marok-Marcsa, akkor jönnél Te, mint "barát". ... vagy nevezzük konkrétan nevén a dolgot; szexpartner. Ugyan ez a szereped akkor is, mikor rosszul alakul a dolog a csajjal. Semmi másra nem kellesz Neki.


Nem azért féltékeny, hogy egy dupla nulla lesz az életedben, mert érez irántad valamit, hanem mert

1) nem tud élni a lehetőséggel, hogy szexuális éhségét Veled csillapítsa

2) véletlenül boldog leszel ... talán boldogabb min Ő, vagy boldogabb mint Vele.


Semmi fal dumát nem szabad bevenni - mert fog jönni azzal is, hogy fellángoltak a régi érzelmek, újra szerelmes beléd, rájött mennyit veszített, stb .... aztán ez a felébredés Részéről addig tart míg nem jön képbe egy újabb bige. Nem szabad visszafogadniod. Ő már rég túllépett rajtad, talán az előző szakításotok alkalmával. Neki már csak punci kell!

2015. márc. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat, megfogadom őket! Azóta írogatott meg próbált becézgetni meg, hogy jót tett a szakítás mert így nekem sokkal jobb lesz a jövőm és az életem... Aztán mondtam elég lesz a süket dumából, és mondta hogy nem akar tőlem velem kapcsolatot, de érez még irántam.Mondom akkor én továbblépek erre vonakodva mondta hogy oké, és majd beszélünk. Letettem azóta nem keresett.
2015. márc. 18. 15:41
 4/4 Interferencia ***** válasza:
Miért emelted ki a kérdést? Történt valami?
2015. márc. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!