Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem nagyon tudom hogy mit kéne tegyek szerintetek?

Figyelt kérdés

együtt vagyok több mint egy éve egy fiuval...hát és na mit ne mondjak vanak furcsa szokásai vagy nem is tudom hogy ezt már hogy fogjam fel....

elöször is megundorotam tőle (lehet hogy ez a viselkedése miatt van)..

mi nem lakuk együtt.... ö szeretné hogy oda költözek de én egyálltalán nem..sőt a szüleivel se vagyok jobba olyan szinten hogy mutkor megkérdezte az anyja hogyy mit keresek ott...meg tiszta bolond a nő megkérdezi hogy minek veszek tusfördöt meg ilyenek nem normálisak.. na mindegy is.... ma mondtam neki hogy a hétvégét otthon fogom tölteni mert nincs energiám ehez az ugráláshoz hogy egyik nap itthon vagyok 2 napot ott utána megint visza .. mert ö tanfolyamra járkál hát ez engem nem nagyon érdekel.. amikor szoba hozzom az összeköltözést megbolondul.... hogy mit képzelek magamrol meg ilyenek..ő mindenáron azt akarja hogy oda költözek de én nem fogok... például a mult este is rendesen ordibált az anyja este mert neki fáj a hasa..kirohanásai vanak a nőnek...

na és ügye mondtam neki hogy itthon szeretnék lenni... erre ö ezt válaszolta hogy 1 orám van hogy össze szedjem azt apénzt amit 1 év alatt rám költöt és vége... na oké..de ahogy én mondom hogy na hát akor enek télleg nincs értelme élni nem hagy egyszerüen..fhuuuuuuuuuuuuu elsem tudom mondani mit érzek.....


2015. márc. 13. 14:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Segítsünk eme szegény lánynak abban, hogy megerősödjön a döntésében. Szó fel, lehet árasztani a 'szakítsd vele, találsz jobbat' folyót.


Nincs értelme a kérdésednek. Boldog vagy a csávóval? Ezt nem én kérdezem, te kérdezd meg saját magadtól, aztán a válasz fényében dönts. Nyugi kiscsaj, van ám olyas eset is, hogy 'nem, de jobb mint egyedül' szal te is simán lefaraghatsz néhány centit a gerincedből mielőtt megjön a bátorság a helyes lépéshez :D


Puszi

2015. márc. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"rre ö ezt válaszolta hogy 1 orám van hogy össze szedjem azt apénzt amit 1 év alatt rám költöt és vége" haha, ez nagyon jo :D

Dobd ki a p*csaba, penzt meg max akkor adj neki, ha tenyleg tartozol (kolcsonadott). Amugy meg huzzon az ilyen a busba :D

2015. márc. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
nem vagyok nem is voltam soha
2015. márc. 13. 14:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!