Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon megbántam amit tettem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon megbántam amit tettem, el kéne felejtenem, de nem megy. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy két évvel ezelőtt ismertem meg a férjemet. Minden szép és jó volt, aztán elkezdtük tervezni az esküvőnket. Ő az egyik régi középsulis haverját kérte föl tanúnak, de amikor az eljegyzési partin találkoztam vele rögtön éreztem azt a bizonyos szikrát. Sokat beszélgettünk, találkoztunk külön, aztán egyik alkalommal majdnem lefeküdtünk. Megbeszéltük, hogy hiba volt, felejtsük el. Aztán jött az esküvő, én hozzámentem a férjemhez, de valahogy nem voltam boldog, nagyon hiányzott a másik srác. Ő ügyvédként kezdett el dolgozni, és Los Angelesbe hívták egy hagyatéki ügy miatt. Én nem bírtam azt, hogy ne lássam, ezért azt hazudtam a férjemnek, hogy üzleti útra megyek ingatlanügyben, ő bevette én pedig a srác után mentem Los Angelesbe. Ott bevallotta nekem, hogy szeret, és lefeküdtem vele. Most bűntudatom van hiszen a férjem legjobb barátja is átverte és én is megcsaltam...Szerintetek mit tegyek? 21 N

2015. márc. 9. 21:47
 1/10 anonim ***** válasza:

Na látod, ezért mondják mindig, hogy hülyeség a tizenéveskori nagy szerelmeddel rögtön egybekelni.

Az első volt neked?

Persze, hogy vonzanak mások?

Rettentően fiatal vagy.

És ha már most más kell, hogy bírnád ki a férjeddel örökké? Össze sem kellett volna házasodjatok

2015. márc. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Semmit, mert itt még nincs vége. Egy párszor még meg fog történni, azt hiszem. Legalábbis a tapasztalat ezt mutatja.
2015. márc. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
56%
ha tudnám ki vagy elmondanám a férjednek. ásd el mélyre magad. Ez nincs korhoz kötve.
2015. márc. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Egyszerűen nem értem miért hazásodtatok össze és hogy tudtál ezek után nyugodt szívvel hozzá menni?

Mikor ott volt a szikra. Fel kellett volna bontanod, meg ezt az egész leállítanod. Hogy tudtál nyugodt lelkiismerettel igen mondani? Szemébe hazudni? :(


36N

2015. márc. 9. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

21 éves vagy, előtted az élet. Ha nem szereted eléggé a férjed, és mivel megcsaltad, nem szereted eléggé, akkor fölösleges az egész életed leélni vele. Szerencséd, hogy nincsenek gyerekeitek...


Amúgy durva, nekem 21 éves koromban még kajára is alig volt pénzem, nem hogy LA-s repülő utakra. :D

2015. márc. 9. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Igazából nekem ez gyanús.

Egyrészt ahhoz hogy az államokba repülj, kell ESTA igénylés, illetve a last minute repülőjegy elég durva árban van, illetve 21 évesen nem sűrűn jár az ember üzleti utakra, hogy ez kifogás lehessen

2015. márc. 10. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
49%

Szerintem ez kamu sztori..21 évesen..hagyjuk màr...

28 n

2015. márc. 10. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

18 éves korom óta ingatlanirodába dolgozom, ugyhogy igen, van pénzem...

Tudom már hogy hiba volt hozzámennem és nagyon sajnálom hogy így alakult, hogy megcsaltam a barátjával

2015. márc. 10. 01:55
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
az én kis falucskámba mikor repülsz el egy kis pásztorórára, majd pattintok kővel szikrát
2015. márc. 10. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
xD
2023. márc. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!