Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kéne tennem? Ismerkedés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem? Ismerkedés de hogyan?

Figyelt kérdés

Lassan 5 hónapja szakítottunk a barátnőmmel. 2 éves kapcsolat volt. Már úgy, ahogy kezdem magam túltenni magam rajta. Nagyon szeretnék egy újabb kapcsolatot. El is határozom magamban hogy ha látok egy kedves, aranyos, szimpatikus lányt akkor leszólítom és beszélgetek vele. De valahogy ha látok egy ilyen lányt, sajnos elszáll a bátorságom. Több lány barátom is mondta hogy jól nézek ki. De így sincs annyi önbizalom bennem, hogy leszólítsam azt a lányt, aki tetszik.

Mindig azok a kérdések merülnek fel magamban, hogy mi van ha barátja van, vagy ha nem jövök be neki? Tudom ezt csak úgy tudhatom meg ha leszólítom. De valahogy nem érzem azt hogy ott abban a helyzetben tudnék mit mondani.

Szeretném lányok vagy esetleg fiúk segítségét is kérni hogy hogyan tudnék ismerkedni?

20/F


2015. márc. 12. 21:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Pedig másképpen nem megy, csak ha kommunikálsz a másikkal. Amúgy meg örülj annak, hogy legalább volt már barátnőd, és ne félj a kudarcoktól, nekem csak ezek voltak eddig, tucatszámra. Szerintem jót tenne neked lelkileg is, ha eljárnál valamilyen közösségbe, ott könnyebben menne neked az ismerkedés is, plusz valószínűleg hasonló érdeklődésű emberkékkel lennél körülvéve.
2015. márc. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Valami kamu indok amivel megszólítod pl merre találod ezt meg azt.. aztán a válaszból és a viselkedéséből úgyis látni fogod, hogy mennyire kapható egy beszélgetésre. Ha úgy látod, hogy vevő rá (kedves, készséggel válaszol, mosolyog stb.) akkor kérdezgetheted tovább h pl mit csinál épp, vár-e valakire, van-e vmi dolga, ha nincs akkor elhívod vhova stb. Légy kreatív, a csajok szeretik a találékonyságot (igaz, a jó külsőt jobban.. de ha avval nincs gondod akkor elviekben nyert ügyed van).
2015. márc. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Közösségbe járok, egyetemre. Igen én is sokat gondolkoztam hogy leszólítom aztán ha nem, akkor nem elég nagy a "kis" fővárosunk hogy lehet hogy többet nem is találkozok vele.

Köszi a választ!

Még az érdekelne hogy lányok mennyire tartják "jónak", hogy ha egy fiú odamegy hozzájuk és csak leszólítja őt/őket?! Nem gondol arra egyből, hogy "jajj csak hagyjon békén"?

2015. márc. 12. 21:23
 4/8 anonim ***** válasza:
Az a gáz h ez nagyban függ a kinézettől (bocs, de ez tényleg így van.. most nem támadásból, hogy "minden csaj felszínes", ez mind2 nem részéről így van, ha valaki ránézésre igényes, ápolt, jól öltözött, szimpatikus, jó kisugárzása van akkor sokkal nyitottabbak vele az emberek). Szóval ha a fentiek legalább nagy részben megvannak akkor jó esélyed van, és nem fog egyből elküldeni. Fontos az első benyomás, és az ugyebár csakis a külső alapján lehetséges, hisz egyből nem lehet megismerni a másik személyiségét, az hosszabb időt igényel, ezért ha tetszik ha nem, itt a külsőn van a döntő szerep.
2015. márc. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Ne aggódj egy lány jelzéseiből le tudod olvasni vevő-e rád vagy nem.Vannak apró jelek leszögezem ez nem mindenkinél állja meg a helyét többnyire jó.A karba tett kéz az elég hátrányos rád nézve vagy,ha csak félig figyel rád immel-ámmal válaszol vagy közömbös válaszokat.Ha rád mosolyog,visszakérdez vagy minden szavadat hatalmas összpontosítással figyeli esetleg minél több mindent próbál megtudni rólad vagy a közeledbe lenni az majdnem biztos,hogy siker...
2015. márc. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én örülnék neki :)

Mindenesetre további sok sikert =^_^=

2015. márc. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

A beszélőkém véleményem szerint jó, de sajnos csak azokkal az emberekkel vagyok közvetlen akiket már ismerek. Ha egy ismeretlennel kell szóba állni az még nem olyan nagy gond, de így hogy konkrétan ismerkedés céljából így kicsit neccesebb a helyzet. Úgymond lefagyok kicsit :/ ezt kéne kicsit feljebb tornásznom magamban.

Várom a további válaszokat is, ha valakinek még vannak ötletei/praktikái :)

Remélem ezzel másoknak is segítünk :)

2015. márc. 12. 21:39
 8/8 anonim ***** válasza:
Erre szokták azt mondani hogy külső megfog, belső megtart.
2015. márc. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!