Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Léteznek valahol a világban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek valahol a világban olyan lányok, akiket nemcsak a külső vagy a pénz érdekel?

Figyelt kérdés
2015. márc. 13. 16:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hát szerintem max azok akik vakok. Másoknál kétlem
2015. márc. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Léteznek. :)

Nehéz találni, mert ha egy srác egyszer talál egy ilyen lányt, az többé nem ereszti, ezért jár belőlük kevesebb az utcán, mint pénzéhes magamutogatókból.

Az ilyen lányokat sem a külsejük alapján fogod megtalálni.

2015. márc. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Kit é?
2015. márc. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Vannak,csak kevesen.
2015. márc. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Igen, Szlovákiában például, de biztos van másutt is - Magyarországon nem (és a nagy júeszéjben is ritka)
2015. márc. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szerintem a világban általában kevés az olyan ember (férfi vagy nő, tökmindegy), akit olyan szinten nem érdekel a külső, hogy nézhet ki bárhogy az illető, ő elfogadja. Valaminek, BÁRMINEK lennie kell, ami tetszik rajta. A szeme, a mosolya, bármi. Az mindenkit érdekel, és most nem arról beszélek, hogy meghatározott pontok szerint értékel, x cm magas, ennyi karkörméret, tudjistenmilyen kockák, nem. Arról beszélek, hogy mindenkinek fontos, hogy az ember, aki mellett kiköt NEKI SZEMÉLY SZERINT valamilyen formában bejöjjön és vonzalmat tudjon belőle kicsiholni. Mindenkinek fontos a külső, olyannal jóérzésű ember már csak a másik miatt sem jön össze, aki számára egyszerűen taszító.

A pénz is érdekel mindenkit, csak kérdés, milyen mértékben. Ha a lánynak kell fizetnie a te megélhetésedért, az gondolom probléma. Ha néha egy randi közben nem mehettek el spontán fagyizni, mert nincs pénzed, szerintem az is nagy hátrány tud lenni. És nem azt mondom, hogy az összes hülyeségét, hobbiját, új ruhatárát te fizesd ki neki, hanem néha valami apróságra meghívni, vagy még azt sem, de legalább ne verjen a földhöz egy csokor virág a szülinapján. Nem beszélve arról, ha te magad gyakorlatilag az utcán élsz, vagy valami putriban 5 másikkal egy szobában, csótányok között. Az neked sem jó, de ha a lány netalán a jövőre is tervez, akkor a különköltözés, családalapítás szempontjából főleg problémás.



Mindenkit érdekel a két felsorolt dolog, olyat nem találsz, akit egyáltalán nem. A kérdés az, hogy mennyire?

2015. márc. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Utolsó, ezzel egyetértek, csak az a baj, hogy ahány lánnyal eddig találkoztam, mindegyiket CSAK ezek érdeklik. Én persze egyikkel sem állok túl jól.
2015. márc. 13. 16:47
 8/11 anonim ***** válasza:
miért van az, hogy ugyanakkor a csóró és csúnya pasik elvárják, hogy a barátnőjük egy tökéletes testű istennő legyen, aki főz, mos, takarít, kedves, aranyos stb? amúgy léteznek, igen.
2015. márc. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Igen, engem néha a külső is, de sokkalta többször a belső érdekel.


by:


Dr. Nagy Nikoletta

Igazságügyi patológus.

2015. márc. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
#8 Én nem várom el, nekem a belső fontosabb, azzal pedig nálam sincs gond szerintem.
2015. márc. 13. 18:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!