Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A véleményeteket szeretném...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pera26777 kérdése:

A véleményeteket szeretném kérni van egy srác akki sokat szokot nézni mert direkt előttem elmeni meg szó szerint keleti magát?

Figyelt kérdés
Csak azt nem èrtem mièrt nem ir rám facen meg a oszálytársai a barátaim am szerintem nem fèlènk mert o a suli legmenobb sráca
2015. márc. 13. 18:50
 1/2 tarnai ***** válasza:
Mert a kelyhedbe szeretné helyezni rövidke virgácsát.
2015. márc. 16. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Miután megtanultál helyesen írni, el kellene gondolkodni azon, hogy vajon miért te - egy lány - fut egy pasas után? Megfordult a világ és nem hiszem, hogy jó irányba halad. A legmenőbb srácok, általában arrogáns se..fejek, akikkel nem kell foglalkozni ( ők leszek az Al Bundy-k) a lenézett esetleg szemüveges, de normálisabb fickókból, akiket leszar minden csaj, felnőtten pedig Bill Gates-ek leszenk. Lehet választani.
2015. márc. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!