Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon helyes srác vagyok, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon helyes srác vagyok, de a nők az őrületbe kergetnek. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
21 éves srác vagyok és elég jóképű (nem küldök képet) az vagyok higgyétek el. Szóval a problémám: csomó csaj bepróbálkozik nálam nap mint nap, de van barátnőm csak külföldre utazott és belátható időn belül nem jön haza és sorra utasítom vissza a szép lányokat akik bosszúból kitalálták hogy rám akasztják a homokos jelzőt. Mit tegyek?
2015. márc. 12. 20:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Küldd hozzám őket xD
2015. márc. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Las Vegas ***** válasza:
82%
Legyél helytelen
2015. márc. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Én segítek neked, küld hozzám.
2015. márc. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Valami használhatót légyszi.
2015. márc. 12. 20:20
 5/12 anonim ***** válasza:
Probald tulelni, es/vagy tagolni a mondatokat!
2015. márc. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Jó te meg ékezeteket használni bazz de ez nem segít!
2015. márc. 12. 20:24
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Akassz magadra egy táblát,hogy 'hé,r.banc,már van csajom' :D


Am nem nagyon tudsz mit csinálni... ne nézz rájuk.

És legyél kicsit szerényebb.

2015. márc. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
vegyél egy kutyát
2015. márc. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
100%

Senkinek nem kötelességed magyarázkodni. Viszont, ha van barátnőd és kitartasz mellette amíg nem jön vissza amire ugye azt írtad hogy...nem most lesz...akkor ne csak LEKOPTASD a lányokat hanem próbálj ész érveket felhozni, elmondani hogy barátnőd van és szereted aztán VISSZAUTASÍTANI őket. Mert a kettő között nagy a különbség. Így talán még a homokos jelzőt is elkerülöd.Ha ez sem működik akkor (már ne is haragudj a kifejezésért de) id*óta gyengeelméjű p*csákkal vagy körbevéve. Őket nem szabad figyelembe venni mert azzal csak neked lesz rosszabb. Ha viszont úgy érzed hogy nem tudod megvárni a barátnődet míg hazaér akkor lépned kell tovább és becsülettel szakítani a barátnőddel aztán űzni a csajokat!

Remélem tudtam segíteni! :D

16/L

2015. márc. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
#9 jól írja:) Tapintatosan mondd meg nekik, hogy van barátnőd (és ha tényleg így van) nem szandékozod elhagyni/megcsalni.
2015. márc. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!