Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Adnál barátnődnek újabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adnál barátnődnek újabb esélyt ha mással csókolózott?

Figyelt kérdés
Még a kapcsolatunk elején egy másik sráccal smárolt mert az lekapta, (nyilván hagyta neki máshogy nem tudom elképzelni) és lógtak is együtt úgy hogy arról nem tudtam. El mondott mindent onnantól hogy gyanús lett és meg tudtam a találkozásokat. Állítólag azért mondta el, mert hogy nagyon fontos vagyok neki és tán más nem volt....hiányzik :'( 24/f

2015. márc. 11. 00:20
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Nem és NEM!
2015. márc. 11. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

Nem tudom, te mit érzel iránta, szóval hasznosat nem tudok mondani. Én nem tűrném el ezt a kapcsolatomban. Nem az a baj, hogy mással csinálta, hanem az, hogy bennem nem bízott meg, nem tisztelt meg annyival, hogy elmondja, mit nem adok meg neki, hogy így mástól akarja megkapni. Ez a legnagyobb szégyen, amit átéltem életemben.


21/F

2015. márc. 11. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Adnék neki újabb esély, h mással csókolózzon, kirúgnám. :D
2015. márc. 11. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
A kapcsolat eleje óta rengeteget komolyodott a kapcsolatunk, és elképzelhető hogy neki is fontosabb lett az egész azóta....bár az elveim meg nem hagynak, és nálam a smárolás az szakító ok, viszont fura hogy elmondta. Áhh, nem tudom....hiányzik iszonyatosan!
2015. márc. 11. 00:26
 5/23 anonim ***** válasza:
Adnék,mert már nem lenne a barátnőm.
2015. márc. 11. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
ezt nem értem
2015. márc. 11. 00:32
 7/23 anonim ***** válasza:
Meddig voltatok együtt vagyis mit értesz te kapcsolat alatt?
2015. márc. 11. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
5 hónap
2015. márc. 11. 00:41
 9/23 anonim ***** válasza:

Ha nagyon szereted és úgy érzed,hogy valóban őszintén megbánta akkor megér még egy esélyt mindenképpen.Mindenki hibázhat.Még itt a makulátlan emberek is.Egy kapcsolat elején még sok minden bizonytalanság van az emberben.Később alakul ki az igaz szerelem,szeretet.Persze embere válogatja.

43F

2015. márc. 11. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Értem. Azt hittem, hogy ilyenkor 2honapra mondod a kapcsolatot. Ha már kidobtad, akkor hagyjad szerintem, maj lesz másik.


Az előző kommentelő meg arra gondolt, mivel nem lenne más csaja és a semmitől többet ér ha vissza veszi a regit tudod.


Az én csajom szájon puszilt egy csávot régebben, de nahyon be volt rúgva és láttam rajta, hogy megbánta. Mondtam neki, hogy rendben, de még egy ilyen és szevasz lesz. Azóta nem ks iszik, ha nem vagyok vele.


Mikor dobtad?

2015. márc. 11. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!