Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szemétség lenne csak most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szemétség lenne csak most összejönni egy fiúval, aki már általános iskola óta udvarol?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Egy barátom már 12-13 éves korában elkezdett nekem udvarolni, akkor még kicsik voltunk egy kapcsolathoz, szóval nem is lett belőle semmi komoly, csak egy nagyon jó barátság,ami azóta is tart, most leszünk 20 évesek.

Teljesen megbízom a srácban, sokat szoktunk beszélgetni, néha-néha találkozunk is, és valahogy mindig finoman célozgat arra, hogy ő többet szeretne, de én valamiért beskatulyáztam a "barátzónába".


A napokban gondolkodtam el rajta, hogy miért csak barátként tekintek rá? Hogy nem vettem észre, hogy ő mindig itt volt nekem?

Szemétség lenne így nyitni felé? Mit gondoltok erről?


2015. márc. 14. 07:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem. De akkorblégy egyértelmű.
2015. márc. 14. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Költőnő? ***** válasza:

nem, de fenállhat a veszélye, h nincs igazi vonzalmad az irányába, csak kivetítesz rá vmit. Ha fontos a barátságotok, megéri átgondolni.

Aztán meg persze, ki tudja? Akármi lehet.

2015. márc. 14. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!