Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek melyik a működőkép...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek melyik a működőképesebb párkapcsolat? Ahol a partnerek ugyanolyanok, vagy ahol ellentétek? És működhet hosszú távon egy olyan kapcsolat, ami azért jött létre, mert "nagyon működött a kémia"?

Figyelt kérdés
Ugyanolyan belső tulajdonságok, ami által megérthetik egymást,avagy különbözők ,amik kiegészítik egymást.
2013. febr. 25. 16:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem függ a személyiségtől.. Ott működik a párkapcsolat ahol a két fél elég érett ahhoz, hogy elfogadja a másik hibáit és változtasson a sajátjain.. Attól nem működik jobban vagy rosszabbul, mert ugyanazokat a hibákat követik el.. A nagyon működött a kémiás részt nem értem.. Arra gondolsz, hogy csak szex-el kezdődött a kapcsolat.. Működhet hosszú távon, de nem adnék neki túl sok esélyt.. Ez inkább kortól és érettségtől függ..
2013. febr. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mindkettő, az egyik több hullámvasutazással jár, a másik nyugisabb.
2013. febr. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem sosem működtek azok a kapcsolatok ahol különbözőek voltunk. Pedig azért szerintem ez a gyakoribb, mert ritkán van egy nőnek és férfinek közös érdeklődési köre meg ugyanolyan gondolkodása. 28 évem alatt egy ilyen srácot találtam, aki úgy gondolkodik mint én és azóta is együtt vagyunk, sose volt még egy veszekedésünk sem, szerintem ez kell egy tökéletes kapcsolathoz. Legalábbis nekem.
2013. febr. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!