Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tetszik egy csaj, szívesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy csaj, szívesen járnék vele, csak szükségem van testiségre is, viszont ő nem akarja. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok, a csaj 15. Bejön, meg jófej, meg minden, de szükségem van testiségre is, viszont ő még nem akarja. Megbeszéltük, hogy várna egy évet a szexel, de attól függetlenül járna velem. Mit csináljak? Én le akarok feküdni vele, ha együtt vagyunk, viszont ő még nem. Járjak vele, vagy ne? A szexel, persze várunk, csak nem tudom, mit csináljak, mert nem csak dísznek akarom a csajt.

2015. márc. 14. 13:30
 1/9 anonim ***** válasza:
5%
Hagyd,keress idősebbet akivel működik a szex is.1évet hülyeség várni.
2015. márc. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
4%
ha még kislány akkor ne járj vele szex nélkül nem is kapcsolat kb mintha csak szoros barátok lennétek :D
2015. márc. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
94%

Randizz velem, én is vágyom a testiségre!


25/F

2015. márc. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hagyd ott!
2015. márc. 14. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Épp ezaz, hogy gondolkozik, hogy lefeküdjön-e velem, vagy ne? Mert mióta többet dumálunk, olyan, mintha magabiztosabb lenne, és néha mintha utalna rá, hogy lefeküdne velem.
2015. márc. 14. 13:37
 6/9 anonim ***** válasza:
52%
Miből gondolod hogy nem lenne szex? Bizony ha szerelmes lesz és nagyon vonzódik hozzád lesz ott szex. Szépen lassan apránként kell , petting , orál és jöhet a szex. Most lehet így gondolja , de mi lesz pl 2 hónap múlva mikkor szerelmes lesz beléd?
2015. márc. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
75%

Az is testiség, ha összebújtok, ha csókolóztok, nem?

Tapasztald ki, neki hol van a határ,meddig menne el szívesen...

2015. márc. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
93%

1: old meg magadnak.

2: keress mást!

2015. márc. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem értelek, össze-vissza írsz... Egyszer azt írod, hogy le akarsz - esetleg szeretnél - feküdni vele, amikor együtt vagytok, de azért a szex-szel várnátok. Bírd ki vagy hagyd ott. Vagy, ha erőlteted, legfeljebb megundorodik az egésztől és tőled is.
2015. márc. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!