Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ha zavar, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha zavar, hogy a barátnőmnek több komolyabb kapcsolata volt előttem, mint nekem?

Figyelt kérdés
Én 19 vagyok, ő meg 18, neki előttem volt már 3 komolyabb kapcsolata(kb. fél év, egy év hosszúak), nekem ilyen téren ő volt az első. Már több mint egy éve együtt vagyunk, nagyon jó minden, de nagyon aggaszt és idegesít a tudat, hogy ő már előttem is járt hasonló cipőben mint amibe jelenleg vagyunk, több dolgot megtapasztalt és megélt, többen is megkapták, egyszerűen nem bírom kihessegtetni a fejemből ezeket és nagyon idegesít, lehangol, hogy nekem ő az első ilyen téren és hogy idáig nem tapasztaltam meg hasonló dolgokat több lánnyal is. Zavar, hogy ő ebben a tekintetben felettem áll. Nagyon szeretem de mégis ott a gondolat a fejembe nap mint nap és nagyon rossz.

2015. márc. 12. 21:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Próbálj meg felnőni, mert ebből így nem sülhet ki jó dolog!
2015. márc. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd meg olyasvalakinek, aki elfogadja olyannak, amilyen.
2015. márc. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De nem a multja zavar, az nem érdekel abszolút, hanem az én helyzetem.
2015. márc. 12. 21:17
 4/6 anonim ***** válasza:
Többek között szűzként azért nem kezdenék tapasztalt lánnyal, amit itt leírtál. Nem tudnék olyan lánnyal együtt lenni, akinek már volt előttem valakije.
2015. márc. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem voltam szűz.
2015. márc. 12. 21:21
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Akkor keress egy szüzet, hogy bénázhassatok.

Hát nem jobb igy, hogy nem most kell megtanulni a Káma Szutra pozíciókat? Max. neked.

A hímsovinizmus beszél belőled. Ha te sem voltál már szűz, akkor ő miért legyen az? A középkor elmúlt.

Egy bizonyos szintig ez egészséges féltékenység is lehet. De ha igazán szereted, akkor ezen a szinten marad, és nem csap át beteges féltékenységbe. Talán fel is emlegeted neki? Akkor készülj, mert kivág, mint macskát...

A múlt az elmúlt. Ott voltál neki akkor? Nem! Meg tudtad volna szerezni? Nem! Megcsalt? Nem!

Lehet róla beszélni, de akár igazat mond, akár hazudik, neked ez a téma akkor is fájó. Ne akarj mártíromkodni, gondolkozz, és ne hozd szóba még viccelődve sem. Őt is biztosan bántja a dolog, hogy tudod róla, hogy nem sokkal előtted komoly kapcsolatai voltak. Viszont itt vagy neki most te, akivel jól érzi magát. Mert azért van veled.

Szereted te egyáltalán? Erre válaszolj mindig magadban először, mielőtt a múltat szóbahoznád.

2015. márc. 13. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!