Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van meg remény? Vagy felejtsem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van meg remény? Vagy felejtsem el orokre?

Figyelt kérdés
Szoval roviden..1 honapot jártunk,azt hittem minden rendbe van..végulis kiderult,hogy mégsem.Ugy váltunk el,hogy azt mondta még komolyodnom kell...még szuz vagyok viszont o már nem volt az..minden kapcsolatban neki a szex az alap..és hát en várni akartam az elsovel..nem biztam kelloen benne,ahhoz,hogy megtegyem.Azt mondta,hogy o nem hoppon hagy csak idot ker...hogy gondolkodjunk mindketten..Szerintetek van meg remény hgy kibekuljunk?17/L
2010. febr. 15. 19:41
 1/7 anonim ***** válasza:
2010. febr. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát ha szerinte azért nem vagy komoly és érett, mert nem akarod ennyi idő után vele elveszteni a szüzességed akkor ez egy oltári nagy bunkó és hülye is és ő a gyerek...Szerintem ne foglalkozz vele, felejtsd el, ennél Te sokkal jobbat érdemelsz. Nehogy miatta feladd a szüzességed, mert hiba lenne. Várd meg azt aki megérdemli és aki hajlandó lesz kivárni VELED EGYÜTT!
2010. febr. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is komolyodjál. Végy egy stukkert és lődd le álmában.
2010. febr. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Dehogy kell komolyodnod eléggé komoly vagy te sztem így az alapján amit leírtál!Ö meg abból a szempontból rendes volt h szakított veled mert nem szeretett volna megcsalni de ne add neki oda magad!Én fél évet vártam a lányra és soha nem mondtam neki ilyet!Ha igazán szeret akkor várni fog és melletted!azt mondjuk nem értem h min kell gondolkodni!Azt had kérdezzem meg hány éves ez a srác hogy neki minden kapcsolatban a sex az alap!!?
2010. febr. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
23...én meg 17...végulis nem tudom mire értette,mert azota sem beszéltunk..ha o nem ir én sem neki..csak jo lenne tudni,hogy ténleg még vane ra esely h egyutt legyunk...:(
2010. febr. 17. 14:21
 6/7 anonim ***** válasza:
Uhh!Hát tudod míg te szerelmes vagy addig sztem mi itt akármit írhatunk neked!De ne akarjál még 1x össze jönni vele!Gondolod meg!19éves volt a csaj mikor én elvettem neki, én 18, én már nem voltam szűz és tudtam várni pedig fiatalság boldogság(ez alatt azt értem hogy 18évesen tudtam volna kufircolni mint a nyulak :D)!Neki ezt 23évesen át kellene tudni élni (a helyzeted) hogy félsz is meg első is lenne!Úgy látom akkor a volt barátoddal egyidős vok!Nekem ez a véleményem fontos a szex de a legfontosabb a bizalom a boldogság na és persze a szex!Ha már meg tettétek akkor jó sex nélkül nincs jó kapcsolat de míg nem történt meg addig legyetek azzal boldogok amitek van!Vagyis örüljön annak amit kap!Ha ezt nem tudja értékelni hagyd és keress méltó embert arra aki elveszi a szüzességed!Nem attól leszel nagylány ha már nem vagy szűz, hanem attól ha szűz vagy!nekem pl van 21éves lány ismerősöm akik még szüzek, ja és ikrek már mint kettő van belőlük és ugyan úgy néznek!!Na szóval csak azt szeretném mondani ne add neki oda szerintem fontold meg nagy kincs az ilyen és egy férfinak is dicsőség az ha valakinek az első lehet!Ha gondolod írj rám mailt és segítek nagyon szívesen!
2010. febr. 18. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
utolso...irtam mail:)
2010. febr. 18. 15:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!