Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért kellhet egy 25 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kellhet egy 25 éves férfinek egy 19 éves lány inkább mint egy 33 éves tapasztalt nő?

Figyelt kérdés
2015. márc. 14. 14:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én pont a fordított helyzetben vagyok, így passzolom.
2015. márc. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 CptTomato ***** válasza:
Mert csak... ilyen az ízlése..... vagy valami jobban tetszett neki a lányon....netán pont a tapasztalatlansága.
2015. márc. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy még naivabb a lány, fiatalosabb a felfogása, nem keseredett meg, belevalóbb? A srác meg gyerekesebb a koránál? Egyéni dolog ez, nem lehet sablont ráhúzni.
2015. márc. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Ha passzolod, akkor miért írsz?
2015. márc. 14. 15:02
 5/14 anonim ***** válasza:
89%

Hát nyilván mert:

- őt szereti, függetlenül attól, hogy hány éves

- egy 19 éves lánnyal jobban tudja tervezni a jövőjét, több lehet bennük a közös. Egy 33 éves nő valószínűleg családot akar minél előbb, a 19 évessel még ráérnek erre

- túl sok a korkülönbség a nő javára 25F és 33N esetén

- a "tapasztalat" sem mindenkinél előny, van, aki nem szeret arra gondolni, hogy ő vajon hányadik lehet a sorban...


Szerintem nagyjából ezért.


26/N

2015. márc. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Hány kérdést teszel fel még erről? És miért nem tudod elfogadni, hogy így jártál, és nem kellesz a srácnak? BTW, szerintem szánalmas, ha egy érett 33 éves nő egy éretlen 25 éves fiútól akar komoly kapcsolatot és családot... Baromira nem tartanak ők még ott, még akkor se, ha ezt mondja, mert te ezt akartad hallani, amikor épp téged fűzött egy kis dugás reményében.
2015. márc. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Már rég túl voltunk az "egy éjszakás " dolgon mikor ezt mesélte.
2015. márc. 14. 15:12
 8/14 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy, amit akart, megkapott, utána továbbállt. Nyilván belőled elég volt annyi, amennyit kapott, mert ha nem lett volna, még mindig a te ajtódon kopogtatna. Viszont ő már mással van, mást szeret, más kell neki, és mással tervezgeti talán a közös jövőjét. Rettentő gyerekes, hogy te 33 évesen nem tudsz túllépni egy ilyen "kapcsolaton".
2015. márc. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Mert a 33 éves nő mát öreg hozzá. Én is inkább a fiatalabb csajt választanám, azzal jobban el tudok képzelni egy kapcsolatot. Lehet h gyereket csak később tudnak majd vállalni, de ha neki így jó, el kell fogadni. A legtöbb esetben a fiatalabb csajt fogják választani. Fogadd el, h számára a másik jobb és lépj túl ezen...
2015. márc. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Tovább tudok, csak éppenséggel nem értem mivel jobb a lány.
2015. márc. 14. 15:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!