Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 2 év után szétváltunk. Lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 év után szétváltunk. Lehet még belőle valami?

Figyelt kérdés
2 évig voltam egy lánnyal akit még most is elképzelhetetlenül szeretek. A szakítás úgy történt hogy kijelentette egy gyertyafényes vacsora után este az ágyban hogy ő ezt már valamiért nem élvezi, nem tetszik neki, és hogy szerinte ő már nem szeret. Megbeszéltük, elengedtem, de mint ahogy neki is mondtam, én nem tudom annyiban hagyni a dolgot. Szerintetek mit tehetnék még?

2015. márc. 14. 21:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Nagyon semmit,sajnos.

Várj egy picit,hátha lenyugszik és atgondolja a dolgokat.

Lehet,csak az a bizonyos "varázs" hiányzik neki,ami a kapcsolat elején van jelen,a "rózsaszín köd".

Várj egy keveset,majd keresd fel,beszélj vele erről.

Lehet csak ez a baj,de ez másnál is el fog neki múlni.

Ha meg tényleg nem szeret,akkor nincs mit tenni.

2015. márc. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
elfelejteni
2015. márc. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De én nem akarom és nem is tudom elfelejteni. Mindenben én voltam nála az első, bár fordítva ez nem volt igaz.
2015. márc. 14. 21:50
 4/5 anonim ***** válasza:

Akkor ezért mondom,lehet csak a köd miatt hiszi,hogy nem szeret.

Tudod,ugyanez a hekyzet nálunk is.

Nekem ő az első,2 éve vagyunk együtt.

Néha hullamvölgyekbe kerülök. Hol megőrülök érte,hol csak az a megszokás érzés van. De eg ritka. És rá kellett jönnöm,hogy ez nem baj,ez a természetes, nincs már újdonság.

De ettől függetlenül nagyon szeretem és imádok vele lenni,nem akarok vele szakítani.

Beszélj vele,mert lehet hogy nála is tényleg csak erről van szó! Egy ilyen hullámvölgy el tudja bizonytalan it a ni az embert és ha nem gondolja tovább a dolgokat,hogy milyen lenne nélküle, és most milyen vele és hogy most mi is a bajom? Akkor jut az ember arra a döntésre hogy ennyi volt,vége.

Szerintem egy próbát megér, beszélj vele,hogy mit érez pontosan és nem ez áll-e a hátterben.

2015. márc. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Figyelj,az a helyzet,hogy a nők öntörvényű ösztönlények.

Az érzelmeik után mennek,nem pedig az eszük után.

Ez egy tanulási folyamat nála,hogy másokat is kipróbálhasson. Sajnos csak arra vannak módszerek,hogy a nők hogyan csábítsák vissza az elment férfiakat. Arra nincs,hogy a férfi csábítson vissza egy több éves kapcsolatból kilépő hp-t. (hp=hülye p.csa).Ha csak nem te vagy személyesen Vilmos herceg,hogy Kate hercegnőt visszacsábítsd a Buckingham palotába,akkor jóformán szinte csak a szerencsében bízhatsz,hogy másoknál a hp balszerencsés lesz. Jusson eszedbe az öntörvényű ösztönlényekről az a hasonlat,mint amikor egy macskát akarsz pórázon sétáltatni az utcán. Láttál te már olyat,mert ritka idétlen tud lenni...

2015. márc. 15. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!