Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Annyira félek ettől, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira félek ettől, mit csináljak? Lemondani már nem tudom.

Figyelt kérdés

Jövő héten elutazunk apáékkal nyaralni. Viszont jönnek az ő legjobb barátjáék és az ő 15 éves fiúk, akivel párszor kavartam... És a gond az, hogy vonzódom hozzá, meg tetszik (eléggé álompasi), csak nem lehetünk együtt.

De mi ketten megyünk apáék után, mert mi előtte 5 napot síelni megyünk a sulival és apáék gépe pénteken megy, mi szombat este érünk haza. Így másik járattal megyünk.

Csak ugye elég hosszú az út az átszállások miatt és a repülőn meg ott leszünk majd egymás mellett, a hotelben is ott lesz és én nem akarok megint elcsábulni.


De ezt mégis hogy akadályozzam meg?

Az utat lemondani már nem tudom és nem is akarom, mióta decemberben hazajöttünk a nyaralásról, azóta várom, hogy megint a tengerparton lehessek.


2015. márc. 15. 08:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
olyan hülye vagy... Tengerpartra mész nyaralni egy ˝álompasival˝ és itt nyafogsz!? Na most azonnal fejezd be! Inkább örülj, hogy ilyen szerencsés vagy. Sokan lennének most a helyedben. (már csak a nyaralás miatt is!!)
2015. márc. 15. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Igen, de én mindjárt 18 vagyok (szeptemberben)...
2015. márc. 15. 08:36
 3/14 A kérdező kommentje:
Utolsó, máshol vezesd le a feszültséget!
2015. márc. 15. 08:36
 4/14 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Decemberben nem "nyaralunk"!

Ez az egyik!

Due!

18/l vagy ő 15/f. Ebben nincs kivetni való, már meg is tud húzni!

Lehet helyes srác, fiú!

De könyörgöm! Álompasi!?

Pár év múlva lehet!

Igaz a szellemi szinvonalad tekintve egy korosztály vagytok!

2015. márc. 15. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
buta lehet ez a lány de nagyon!
2015. márc. 15. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Miért, Thaiföldön mit csinálunk?!

Igen, álompasi. Borzasztóan helyes, udvarias, vicces és az a baj, hogy ezt tudja is magáról...


57%-os, menj már innen. Köszi. :)

2015. márc. 15. 08:46
 7/14 anonim ***** válasza:
öö hogy jön ide elöször is, hogy 18 leszel szept-ben? Másodszor, ha 15 éves akkor meg eléggé fiatal hozzád. Ha én belegondolok, hogy nálunk milyenek a 9-esek a suliban...
2015. márc. 15. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 supra01 ***** válasza:
Nekem csak az nem világos, hogy miért akarod lemondani az utat? Miért nem akarsz elcsábulni?
2015. márc. 15. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

1. Mert fiatalabb.

2. Mert barátnője van.

3. Mert egy nagyképű, önimádó srác, aki azt hiszi, hogy bármit megtehet.

2015. márc. 15. 09:01
 10/14 anonim ***** válasza:

ha egy kicsit is szereti a barátnőjét, nem fogja megcsalni. Pláne nem veled.

Neked meg úgyis akad majd egy-két szerencsétlen flótás, aki rád fanyalodik.

2015. márc. 15. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!