Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Félek, hogyha megtudja, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek, hogyha megtudja, hogy szűz vagyok, szakít velem. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Együtt vagyok egy nálam picit idősebb (22 éves) sráccal.

Volt egy másfél éves kapcsolata, előtte pedig elég sok lánnyal feküdt le, szóval magabiztos és tapasztalt.

Én pedig teljesen tapasztatlan vagyok, csókolózni is csak egy emberrel csókolóztam rajta kívül... A volt barátnője pedig eléggé jártas volt a hálószobai dolgokban, meg bevállalós is.


Félek, hogy csalódna, vagy nem is tudom...

17L


2015. márc. 15. 09:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Pedig előbb-utóbb megtudja...

De nem hinném, hogy emiatt szakítana, vagy ha igen, akkor ne is nagyon bánd.

Egyébként a fiúknak sokszor még tetszik is, ha ők az elsők egy lánynak.

2015. márc. 15. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Sztem örülni fog, én örülnék.

F

2015. márc. 15. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ezek nem tanácsok, csak néhány gondolat:


1.: Már eleve rossz a hozzáállásod, ne akarj megfelelni senkinek, ez persze nem azt jelenti, hogy legyél bunkó, de hidd el más sem akar neked megfelelni! :-)


2.: Én egy kicsit idősebb vagyok nálad, ennek ellenére mégsem volt sok nőm, és ezért hálát is adok a jóistennek, mert amikor volt, akkor így visszagondolva csak szenvedés volt az egész olyan dolgok miatt, amelyek valójában nem léteztek... :-)


3.: Most mond meg őszintén hová lehet a szexuális tapasztalatot fejleszteni? Az egész egy mechanikus folyamat (manapság)... ...be-meg-ki, alul vagy/ és felül... :-) ...ehhez minden kell, csak ész nem! :-)


4.: Arra meg kevés ember képes, hogy érezzen, ugyanis ha érzéssel csinálod a dolgokat az életedben, és nem csak azért, hogy csináld, akkor minden 100%-ékosan minőségibb lesz... ...még az is izgalmas lesz, hogy csak megfogd a másik kezét! :-)

2015. márc. 15. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Hát ha ezért szakít veled , aki nem szeret igazán , én még jobban örülnék !
2015. márc. 15. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha azért kidob, mert szűz vagy, akkor nem Te kellesz neki, hanem csak szexelni akar. Ebben az esetben ne is sajnáld, ha elhagy, olyat érdemelsz, aki törődéssel és odafigyeléssel bánik veled az első alkalommal :) Azzal ne foglalkozz, hogy mások milyenek az ágyban, azt tedd ami neked jó és ahogy jó! Fő az önbizalom, nem szabad ezen agyalni :)
2015. márc. 15. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Alapból miért egy nálad 5 évvel idősebb nőcsábásszal vagy együtt? Meg fogod bánni.
2015. márc. 15. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!