Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rossz kapcsolat, vagy hajlékta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz kapcsolat, vagy hajléktalanság?

Figyelt kérdés

Melyiket választanád, ha csak ez a két lehetőséged lenne?


Csak én érzem rettentő betegesnek, hogy az oldalon a válaszolók nagyrésze nekem a hajléktalanságot tanácsolta, mert ott nem terrorizálnak lelkileg, de arra meg, hogy még meg is erőszakolnak, megkaptam, hogy naiv vagyok.


2015. márc. 15. 19:46
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:

rossz kapcsolat, aki a másikat mondja az hülye.

Lenne pár napig hajléktalan...

2015. márc. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
Rossz kapcsolat x100
2015. márc. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:

Kilépnék a kapcsolatból, és élném tovább az életemet. Hajléktalan biztos, hogy nem lennék, ezért tanultam annyi éven át az egyetemen. Hála Istennek, jól fizető állásom van, amit úgy szeretek, mintha a hobbim lenne.


28/F

2015. márc. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
Barátok stb??? Amúgy hajléktalanság.
2015. márc. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
Csak ez a két verzió van, utolsó. Sajna nem volt mindenkinek lehetősége egyetemet végezni.
2015. márc. 15. 19:50
 6/29 A kérdező kommentje:
Nincsenek, csak olyanok, akik kihasználnának. Ideiglenes lakhatás szexért meg ilyenek
2015. márc. 15. 19:50
 7/29 anonim ***** válasza:
100%

Én a rossz kapcsolatot mondom.

A híd alatt éhen fagyni sem kellemesebb, mint otthon ordítozni, tányért dobálni.

30/N

2015. márc. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
Mondanám hogy lakj nálunk de nem férnél el, és idegen vagy. :D Nulla sporólt pénz?
2015. márc. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
Dolgozom, és mire befizetek mindent, mínuszban vagyok. Szegény családból származom, és apukám lenyúlta amit a nagyszüleim spóroltak nekem
2015. márc. 15. 19:53
 10/29 anonim ***** válasza:
Külföld esetleg?
2015. márc. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!