Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ilyen nehéz leszbikusként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen nehéz leszbikusként ismerkedni?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok és egyre jobban ugy érzem hogy magányos vagyok. A baráti körömben nem sok leszbikus van , akad kiváncsi hetero de ő inkább az érzéseimmel játszik erre kellet rájönnöm. És velem az a baj hogy még azt sem ismerem fel ha valaki "ugy" néz rám. És elég válogatos is vagyok bevallom, de ez valoban ennyire nehéz lenne? Vagy csak az én radarom nem müködik rendesen? Fogalmam sincs de szeretnék tanácsokat kérni ismerkedéshez, vagy hogy mire is kéne figyelnem hogy elcsipjem a jeleket. elore is köszönöm .!

2015. márc. 15. 17:02
 1/5 anonim ***** válasza:

melyik városban élsz? hova szoktál eljárni szórakozni?

23L

2015. márc. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is ugyanebben a helyzetben vagyok..:/ 17/L
2015. márc. 15. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez konkrétan mit takar hogy válogatós vagy?:)
2015. márc. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nehéz sajnos :S Az a legrosszabb, ha benézed és igazából heteró, de te már belezúgtál :(
2015. márc. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen ismeros ez a helyzet.:(
2015. márc. 22. 10:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!