Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A parom eltunt egy egesz napra szo nelkul. Mit kellene tennem?

Figyelt kérdés
Tegnap nem ment be dolgozni hajnalban es egeszen koradelutanig nem jelentkezett. Probaltam hivni de addigmeddig hivogattam mig lemerult. Bar addig sem vette fel. Mar a rendorsegre mentem es mindenkin kerestem de semmi.. ma reggel felhivott h egy haverjanal volt. Mikor beszeltunk akkor teljesen normalis volt es a hangja megbano. Viszont mire hazaert beivott hogy ne kelljen rogton szembeneznie azzal amit csinalt. Sosem csinalt meg ilyet... Ez "elofordul" ferfiaknal?? Bekattannak es kell nekik egy kis szabadsag vagy mi? Vagy varjam meg meg kialussza magat es megbeszeljuk..esetleg szedjem a satorfamat es huzzak egy 4 ev utan?
2015. márc. 8. 12:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezért még ne költözz... Vannak ilyen esetek,vagy azért mert ki akarta engedni a gőzt,valami baja van,stb.Felkel,és normális hangnemben beszéld meg vele.
2015. márc. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Rendben. koszonom
2015. márc. 8. 12:56
 3/3 anonim ***** válasza:

Üljetek le és beszéljétek meg.

Szükség van néha egy kis pasis / csajos estére mindkét félnek. Igen. Van ilyen. De egy őszinte kapcsolatban ezt meg lehet előre beszélni. Figyelj drágám. Következő pénteken nem várj haza. A haverokkal elmegyünk csapunk egy görbe estét. Másnap jelentkezem. Ennyi. Ezt meg lehet érteni és nem kell izgulni, meg rejtegetni a másik elől. Tudom, hogy nem fog félre kefélni. És nem érdekel, hogy hogyan okádnak, meg beszélnek a pináról és a fociról.

2015. márc. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!