Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsalásnak számít, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalásnak számít, ha csajjal csinálok valamit?

Figyelt kérdés
szóval pl csók, vagy ilyesmi? ezzel megcsalnám a pasimat?
2015. márc. 15. 21:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Beszéld meg vele, hogy ő annak venné-e. Amúgy nem értem, minek vagy a pasiddal, ha másra vágysz.
2015. márc. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Szerintem a pasidat meg kerdezheted...ugyis meg engedi.
2015. márc. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 RRR ***** válasza:

igen

főleg az ilyesmik

2015. márc. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Az én pasimat nem zavarta amikor lánnyal csókolóztam meg ilyenek.:) L
2015. márc. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Miért vagy ekkora r*banc? A párod nem vakarja meg elég a pinád? Én nem engedném meg sőt ha meg tudnám , avval a lendülettel dobnálak ki...
2015. márc. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Engem igenis zavarna, ha a párom pasival csinálná, és őt is ugyanúgy zavarná, ha én lánnyal.


Ezt nektek kell megbeszélni. Az én fejemben a megcsalás akkor is megcsalás, ha azonos neművel, kiscicával vagy öregasszonnyal csinálod. Olyasmit csinálsz egy MÁSIK EMBERREL (nemtől, rassztól, vallástól függetlenül, az ilyen "gumi volt rajtam, nem értem hozzá" dolgok sem számítanak mentségnek), amit csak és kizárólag a pároddal kellene.


De való igaz: ha másra vágysz, miért vagy együtt a pasiddal? Őszinte szerelembe szerintem nem fér bele, hogy más személy kell neked, akár csak egy csók erejéig is...

2015. márc. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Sok pasinak biztos nagyon tetszene a dolog, de nekem nem.

Nálam ez már azt jelentené, hogy én már nem lennék Neki elég, és másra is szüksége lenne.

2015. márc. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Te megcsalásnak vennéd, ha a barátod másik pasival csókolózna?
2015. márc. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
de ne értsetek félre, nem vágyok én másra.. max szórakozás meg kiváncsiság lenne..
2015. márc. 15. 21:57
 10/14 opened paradise ***** válasza:
Számomra igen.
2015. márc. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!