Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most ez megcsalásnak minősül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ez megcsalásnak minősül vagy nem?

Figyelt kérdés

kb 3hónapja ismerkedek egy lánnyal, már szinte egy pár vagyunk csak nincs kimondva. 3héttel ezelőtt lefeküdtem egy másik lánnyal, a héten szintén egy másikkal. Ez megcsalásnak minősül?


22F


2015. márc. 8. 09:57
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges neked kapcsolat ha nem tudsz nyugton maradni.
2015. márc. 8. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Tetszik vagy nem igen megcsaltad!Szégyeld magad!Nem tudsz a farkadra koppintani???:)
2015. márc. 8. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Míg nincs kimondva, hogy járunk, addig nem hiszem. Csak érdekelt mások véleménye is. Barátnőmet sosem csaltam meg, de lehet csak nekem van értelmezési problémám. :S
2015. márc. 8. 10:02
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Ha lattad a ferjhez mesz mert azt mondtam c csajfilmet akkor tudod hogs ez meg a csajoknal is siman belefer mert ott a csaj mindket sraccal lefekszik egymast koveto napokon. De amugy ha nem az ilyen hulye filmek alapjan gondolkodunk akkor igen megcsaltad az erzeseid mar ha vannak a lany irant szoval jobbha nem kezdesz vele tavlati tervekbe inkabb csak kondd meg neki hogy lefektetned
2015. márc. 8. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

annak számít, ha nincs megbeszélve hogy mindketten ismerkedhettek másokkal

ha nincs, a lány valószínűleg úgy fogja venni, hogy ti azért együtt vagytok, így ez megcsalás volt

2015. márc. 8. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

A járás nem csak attól járás, hogy kimondod... Én egy bizonyos után speciel ki se mondtam, mostani párommal se mondtuk ki, hogy na, ETTŐL A PONTTÓL KEZDVE vagyunk egy pár... Ez nem úgy működik, mint tizenkét évesen, hogy "szia, járunk?" "szia, igen, persze, járjunk!". Egyszerűbb lenne sok esetben, de nem így működik. Ha 3 hónapja ismerkedtek, és tényleg csak az hiányzik neked, hogy szóban is ki legyen mondva (amire 22 évesen nem tudom, miért vársz, én már 17 évesen sem így csináltam, és a felnőtt kapcsolatok nagy része ilyen), akkor bizony igenis jártok, és bizony, igenis megcsalás.


De még ha nem is ez lenne a véleményem. Belegondolnék, hogy már 3 hónapja kerülgetjük egymást egy pasival, akkor azért igenis bántana, és igenis kiábrándulnék, ha megtudnám, hogy lefeküdt mással azidő alatt. Az ismerkedés, ha komolyan veszed, akkor igenis exkluzivitást igényel, mert persze, mondhatod, hogy amíg "nincs kimondva, hogy jártok" addig semmi köze hozzá, de már ne is haragudj, hogy veheted őt, a kapcsolatot komolyan, ha 3 hónap (nem is 3 nap, HÓNAP) ismerkedés után képes vagy mással lefeküdni?


Szóval, ha a te értelmezésed szerint nem is megcsalás (szerintem az, és ha megkérdeznénk az illető lányt, nyakamat rá, hogy velem ért egyet), akkor is minimum tiszteletlenség és bunkóság a másik felé nézve. Ha ennyire nem tudod magad a gatyádban tartani, akkor ne húzd az idejét.

2015. márc. 8. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nagyon gyerek vagy még, ne akarj kapcsolatot... Ha valaki igazán akar valakit akkor nem vár 3 HÓNAPOT. De így könnyebb volt, mert szegény lány ott volt tallonban, közben meg nyugodtan megfektethettél mást következmények nélkül, ugye? Ez meg nagyon gyenge kifogás, hogy "de hát nem lett kimondva", felnőtt férfi nem így gondolkodik.
2015. márc. 8. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerintem egy dolgot tehetsz, ha tisztességes akarsz lenni.

Elmondod a lánynak, hogy lefeküdtél valakivel, és Ő eldönti hogyan tovább.

Akarsz egy egész kapcsolatot hazugságra alapozni?

Abba most ne menjünk bele, hogy megcsalás-e, de valószínű neked se esett volna jól fordított helyzetben

2015. márc. 9. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Igen, annak számít

20/L

2015. márc. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen annak számít!
2015. márc. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!