Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Börtönben tényleg gondolkodik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Börtönben tényleg gondolkodik, vagy csak lelkileg zsarol?

Figyelt kérdés

Még a kapcsolatunk legelején megcsalt.. megbocsátottam.. utána rá egy évre beleesett a kokainos időszakába, amit nehezen viseltem.. abban az állapotban meg is ütött. A barátom börtönben van 1 hónapja..még hátra van neki 2.

Decemberben és Januárban viszonylag jó volt a kapcsolatunk , de persze mindketten tudtuk, hogy Január közepén kell elkezdeni leülni a büntetését. Félek , hogy emiatt "előadott" egy színjátékot vagy nem tudom... DE ami a nagy problémám,folyamatosan hív a börtönből, napjába elmondja, hogy mennyire fél,hogy elveszít, vagy hogy megcsalom. Van egy srác akivel együtt járok tanfolyamra...kedves, jó életű, normálisan dolgozik, nyugodt természetű.. jól érzem magam vele.. Ez a tanfolyamos srác belém szeretett... és tudja, hogy mi a helyzet körülöttem.. de azt mondja még is fáj neki,hogy nem érzi, hogy szeretem. Nem tudom mit tegyek.. a volt barátomtól már néha borsozik a hátam, de szeretem..nagyon szeretem...most akkor ez ugye nem az, hogy valakit gyűlölve szeretek, és már az én tudatomon kívül irányít Engem? Már komolyan nem tudom mit csináljak?! Félek, hogy emiatt sosem szabadulok Tőle.. minden nap sír, és ragaszkodik .. nem tudom mit tegyek! Segítsetek ..


2010. febr. 16. 05:19
 1/9 anonim ***** válasza:
93%

dehogy gondolkodik, lelkileg zsarol, kapaszkodik beléd mert kétségbe van esve, de ha megcsalt, megütött, NEM szeretett soha. most persze jó lennél neki, akinek nyávoghat meg sajnálhatja magát. inkább válaszd a rendes srácot!! voltam hasonló helyzetben, szal tapasztalat. :S

ha hív, ne vedd fel. írd meg neki hogy ennyi volt, eleged lett, és ha "szeret" elenged hogy normális életed lehessen. mert egy ilyen pasi mellett SOHA nem lesz normális életed.

2010. febr. 16. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Válaszd a normálisat!
2010. febr. 16. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
87%

Ismerd fel h egy kábszeres börtöntöltelékkel foglalkozol. Soha nem lesz kiegyensúlyozott, normális életed mellette.

Rosszabb esetben még később a gyerekeid életét is tönkreteszed.

Menekülj amég lehet sztem. 19/L

2010. febr. 16. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek a többiekkel..Válaszd a tanfolyamos srácot:) Az indokokat pedig leírták előttem,úgyhogy még egyszer nem írom le.Ne vedd fel neki a telefont,ennyi.
2010. febr. 16. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
87%

miután megcsalt és meg is ütött, minek maradtál vele együtt? a kábszer, meg a börtön már csak hab a tortán.

rég szakítanod kellett volna vele, akármennyire is szereted, mert nem olyan embernek hangzik a mostani barátod, mint akivel érdemes hosszabb távra tervezni.

2010. febr. 16. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeretnek beleszólni az életedbe, viszont azt tudom, hogy én mit tennék: azonnal kilepnek ebből a kapcsolatból. Egy férfi aki mindezt megtette veled az nem szeret igazan. F31
2010. febr. 16. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
47%
Ha a tanfolyamos csókát választod akkor vigyázz ne hogy a kápszeres tag amikor ki jön kinyúvassza féltékenységből.
2010. febr. 16. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
ezt ő idézi elő benned, azzal h mindennap hív és sír neked a telefonba. ha 1-2 hétig nemhívna, rögtön nemis éreznéd ezt h mennyire szereted őt.
2010. febr. 16. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Évi59 válasza:

Menekülj a mostani sráctól jó messzire!

Aki egyszer kezet emelt rád és megcsalt, abban nem lehet megbízni. Most kapaszkodik, meg kedveskedik, de kérdés, meddig? Vagy kizárólag a bezártság és kiszolgáltatottság miatt teszi? Inkább próbálj meg egy normális új kapcsolatot kezdeni! Az egész életedet tönkre teheted az első fickó mellett!!! Hány helyen hallani arról, hogy erőszak a családban, mert a férfi rendszerint kezet emel a nőre??? Akkor már nem tudsz olyan könnyen menekülni, egyrészt magad miatt, másrészt a gyerekeid miatt...

2013. márc. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!