Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nyilván nem kéne, de nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyilván nem kéne, de nagyon bosszant?! (lent)

Figyelt kérdés
Párommal 2 éve együtt élünk. Előtte volt egy nő akivel kevergett, igazából nem történt köztük semmi mert csak egyszer találkoztak buliba, de ez csak azon múlt hogy a nő elköltözött. Azóta nem nagyon beszélnek, illetve de, amikor rányomult páromra (mikor már együtt voltunk) hogy találkozzanak mert erre várnak egy éve! (akkor voltunk kb 8 hónapja együtt, tehát azelőtt egy éve még engem nem ismert). Azóta néha húzza azzal a nővel az agyam, amikor azt hiszi hogy vicces (nem az). Én persze ki szoktam akadni, mert régebben úgy emlegette hogy ő a tökéletes, blabla, nagy kannákkal meg szőke hajjal = az én ellentétem... És tegnap láttuk közös ismerősként kis képen amikor néztünk valakit facebookon... Most volt szünete melóban, és látom hogy rákeresett... Ezek szerint azóta nem bírta kiverni a fejéből és amint elment itthonról muszáj volt rákeresnie... :) Tudom, hogy ez már beteges, de emiatt sírok mint egy hülye most itthon. Totál idegbeteg tudok lenni tőle! Tudom hogy nem is jogos, de nyugtassatok meg légyszíves mert tiszta lelkibeteg vagyok...
2015. márc. 16. 20:46
 1/1 anonim válasza:

Először is, ne akadj ki!

Azért húz Vele, mert látja, hogy magadra veszed. Próbálj meg ( nagyon nehéz ) nem odafigyelni erre, vagy válaszolj Te is viccesen erre. Voltam ugyanebben a cipőben, de kijöttünk belőle.

Az, hogy rákeres a facebookon.. miért ne. Nem valószínű, hogy azért, mert nem sikerült elfelejtenie, hanem mert kíváncsi. Ő is ember, miért ne lehetne kíváncsi. Attól függetlenül Veled van, téged szeret...

2015. márc. 20. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!