Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez csak engem bosszant? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez csak engem bosszant? Vagy igazam van?

Figyelt kérdés

A "problémám" nem is igazán probléma, csak érdekel, mások ezzel kapcsolatban hogy gondolkodnak.


Nemrégiben vettünk a párommal társasjátékot, ami nagyon jó meg minden, ketten is teljesen jól lehet játszani, csak hát igen. Nem az, hogy nem hagy nyerni, mert annak nyilván senki sem örülne, hanem direkt azért csinál dolgokat a játékban, hogy én ne tudjam. Megelőz bizonyos lépésekben, ami őt ugyan nem viszi előre, nekem viszont fontos lenne, hogy tudjak a későbbi lépések folyamán érvényesülni. És csak azért csinálja, hogy ne tudjak. Merthogy egy kompetitiv játékban ő akkor nyer, ha én veszítek (legalábbis, ha ketten játszuk).


Na mármost, csak engem bosszant az, amikor valaki direkt azért csinál valamit egy játékban, hogy a másiknak rossz legyen? Főleg ha párkapcsolatban vagyunk, elvileg támogatjuk egymást. Társasággal is játszottunk sokszor társasjátékokat, és akkor is direkt csinált olyasmit, ami neki a győzelem szempontjából teljesen érdektelen volt, de engem speciel elvágott a pontszerzéstől. De szerinte pont ez a játék lényege, hogy nyerjünk.


Tudom, hogy nem igazán tudok veszíteni, de ha tisztességes a vereség, akkor elviselem. De ha közben még direkt ki is szúr velem... Mást is bosszantana? Vagy csak nekem vannak problémáim? :D


2015. jan. 26. 12:34
 1/7 anonim ***** válasza:
direkt bosszant :p
2015. jan. 26. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem csak neked van problémád. De elég nagy :D
2015. jan. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha ketten játszotok, valakinek veszítenie kell. Te is ki tudnál vele szúrni, az a te bajod, ha elbénázod a játékot. Nincs okod megbántódni ezen, a társasjáték lényege a másikkal történő kicseszés. Mit gondolsz, mennyi értelme lenne pl. a Monopolynak, ha mindenki csak kedveskedne?
2015. jan. 26. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hátráltat, az is a játék része. Stratégiai játékokban is jó módszer az ellenfél beszorítása vagy összezavarása.

Csináld te is azt amit ő. :)

2015. jan. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Amíg ketten vagytok teljesen normális, hogy győzni akar. Hogy milyen áron az más kérdés. Ha úgy is tudna nyerni, hogy nem tesz ilyeneket akkor igen, zavarna.. de ha esetleg ezen múlik az ő győzelme akkor érthető. Ráadásul Neked is rendelkezésedre állnak ugyanezek az eszközök. Ha harc hát legyen harc. :D


Ami nem tetszene, ha társaságban is rendszeresen megcsinálná akkor is, hogy ha nem tenne keresztbe akkor is csak az utolsók közt lehetnék.


Lehet, hogy csak bosszant. Kezeld ezeket a helyzeteket lazábban. Ha eddig leszóltad érte ne tedd és fokozatosanjuss el odáig, hogy VALÓBAN vállat is tudj vonni ilyen helyzetben.

Ha még jóval utána is csinálja és nem csak a játékban viselkedik így akkor nem bosszant, hanem ilyen a jelleme.

2015. jan. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ember, ne már, hogy ezen problémázz... ha ilyenekkel bajod van, akkor ne játssz társasjátékot, ugyanis annak ez a lényege :) oké, párkapcsolatban támogatják egymás az emberek, de attól még ez egy társasjáték, ahol egymás ellen vagytok. Különben nincs értelme a játéknak... nemááár
2015. jan. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Missi_Key ***** válasza:
az élet is ilyen..meg minek társasozol ha azt akarod hogy hagyjon nyerni?..mert ha nem szúr ki veled azzal gyakorlatilag hagy nyerni, mert plussz esélyt ad. kivéve ha olyan ügyes h ezzel is tud játszani h te miket lépegetsz :D..nade olyan kevés van
2015. jan. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!