Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Minden posztolasom lajkolta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden posztolasom lajkolta mielott osszejottunk, azota sohasem. Nem furi ez? L

Figyelt kérdés
2015. márc. 17. 07:56
 1/7 anonim ***** válasza:
50%
Egyenesen borzalmas... Szerintem azonnal tiltsd le, és szakítsatok... Ez így nem állapot. :(
2015. márc. 17. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Csak azt mondtam, hogy furi...
2015. márc. 17. 08:23
 3/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak így akarta anno felhívni magára a figyelmet, és mivel már együtt vagytok, úgy gondolja, hogy felesleges. :)
2015. márc. 17. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Khm... csókolom, kifogott halat nem kell etetni.
2015. márc. 17. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
En a posztot szoktam lajkolni, ha tetszik, nem azt, aki posztol. Azt hittem, ezt igy kell csinalni, de ezek szerint nem jol hasznalom a feszbukkot :))
2015. márc. 17. 08:46
 6/7 kolosszus22 ***** válasza:
Felejtsd el a facebookot, nem jó semmire, ne ilyen baromságok határozzák már meg egy kapcsolat minőségét. Mai kor rákfenéje az fb, be kellene tiltani komolyan.
2015. márc. 17. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy már nem ül a fész előtt annyit? Esetleg azt hiszi, hogy majd elmondja szóban inkább, aztán elfelejti a francba? Netán teljesen tisztában van vele, hogy ismeretségi körötökben az összes tényleges és lelki öregasszony sorra veszi a lájkokat a postjaitokon (jó, legyen a nevük ötlettelen időmilliárdos), és ő valamiért furának érezné ha legközelebb a pénztárnál a sorban valamelyikük feltenné a legkényelmetlenebb kérdést: miért lájkolod zsuzsijuci cuccait, szakítottatok, heee, heee? :P
2015. márc. 17. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!