Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megfojt a viselkedesevel, miota osszejottunk, pedig elotte baromi jofej csaj volt. Mit csinaljak?

Figyelt kérdés

osszejottem egy lannyal, akivel elotte haverok voltunk. Mindent meg tudtunk beszelni, mindenben kikertem a velemenyet, a legjobb baratok voltunk. Es aztan tortent valami es osszeakadtunk, aztan kapcsolst lett belole, gondoltam kialakulhat egy olyan dolog, hogy kapcsolat mellett a legjobb baratom is.

Ehhez kepest teljesen mas lett minden, a baratsag teljesen eltunt, folyton csokolgat, ram van akaszkodva a szo szoros ertelmeben, es mar semmi sem olyan mint reg. Regen eljart velem kocsmazni, en elmentem vele vasarolni, mindent egyutt csinaltunk amit valamelyikunk szeretett, most meg masbol sem all a kapcsolatunk, hogy jon, olelget, puszilgat, mikor szexelunk?, multkor halalkomolyan eskuvoi lapokat nezegetett!!, o ugyanugy igenyli hogy menjek vele a helyeire, de o nem jon velem sehova, ahova en szeretnek, es nem erzem jol magam.

A vilagert sem bantanam meg, mert imadom ot mint ember, de ez kezd egyre nyomasztobb lenni szamomra. Mit tegyek?

17F o is 17 eves


2015. jan. 8. 19:45
 1/6 anonim ***** válasza:
53%
Overly attached girlfriend?
2015. jan. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Úgy látszik, ő teljesen beléd van bolondulva, te meg inkább még mindig barátként tekintesz rá. Szerintem nagyon jó, ha a párunk egyben a legjobb barátunk is, de csak ha tényleg ugyanazt érezzük egymás iránt.
2015. jan. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
tervezd meg h lemész kocsmázni és mondod neki "elmegyek kocsmázni ha szeretnél jönni öltözz ha nem akkor elmegyek egyedül"
2015. jan. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha ez neked nem felel meg, akkor beszélj vele a problémádról. Ha nem változtat, akkor egyszerűen meg kell neki mondani, hogy neked nem megy a kapcsolat, mert nem vagy boldog.


Szerintem jobb most szakítani mint évek után, és ráadásul ez idő alatt te csak szenvedsz.

2015. jan. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
egyjo kapcsolat: bajban mint a tesverek agyban mint a szeretok hetkoznap mint a legjobb baratok :D beszeld meg vele a dolgot hogy jobban szereted az az enjet amikor laza haverkodosmert te abba szerettel bele
2015. jan. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Felek, hogy megbantanam es kiakadna, nagyon erzelgos csaj es mindent a szivere vesz
2015. jan. 8. 20:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!