Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek tényleg elégedetle...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tényleg elégedetlen vagyok és hálátlan?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy párommal szeretnénk összeköltözni, találtunk is egy lakást, amit nagyon olcsón kitudnánk venni...gondoltam míg meglesz a lakás addigra munkám is lesz de sajnos nincs, mondtam is, hogy így nem szeretnék menni, párom még is akar...megkérdeztem, akkor is menne, ha én nem de szeretné, hogy menjek, ő fizetne mindent...idegen faluba mennénk épp csak az ő barátjáék laknak ott, hiába mondtam ezek után, hogy megnézhetnénk más lakást is, hallani sem akar róla és aztmondja hálátlan vagyok...úgy érzem egyáltalán nem vagyok fontos, sem a véleményem...ő csinál mindig amit szeretne,elmegy szórakozni is, nem érdekli, hogy én nemvagyok vele és alig csinálunk már valamit együtt...szerintem egyáltalán nem velem akar összeköltözni, midnegy neki, csak lehessen ott közel a barátjához és neki legyen jó...mivel nincs munkám, ha megyünk is valahova, akkor ő fizet, azt mondja nem probléma de néha mégis felhozza, főleg veszekedéskor.
2015. márc. 17. 11:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Nyilván eléggé eltérő az életfelfogásotok.
2015. márc. 17. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát igen...ha eltartatod magad, akkor ne csodálkozz, ha azt akarja, hogy ő mondja meg, mi legyen.
2015. márc. 17. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
nem szivesen tartatom el magam...írtam, hogy nem akartam menni, ő akarja...most szüleimmel élek
2015. márc. 17. 12:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!